Funkcjonowanie sklepu w okresie epidemii

Szanowni Klienci.

Otrzymujemy wiele pytań, na które postaramy się w skrócie odpowiedzieć.

Czy sklep Sagatia normalnie funkcjonuje?

Tak, pracujemy codziennie dokładając wszelkiej ostrożności o zdrowie całej załogi i osób z którymi współpracujemy.

Co z dostawami brakujących pozycji?

Dostawa nowej kolekcji za nami, od 22.03.2020 jeżeli nic nie pokrzyżuje nam planów będzie dostępna w sprzedaży w sklepie. Realizacja tego transportu trwała ok. 2 miesięcy, ale już jest za nami.

Fabryki w Chinach, gdzie są produkowane peruki i treski znajdują się z dala od centrum epidemii, skąd koronawirus zaczął się rozprzestrzeniać. Te fabryki na obecną chwilę funkcjonują i proces produkcyjny trwa. Zlecone jest zamówienie na brakujące kolory w poszczególnych modelach. Spedycja, zgodnie z planem, potrwa jednak kilka miesięcy. Ile- nie potrafimy przewidzieć. Jeżeli macie „swój” model, wypróbowany i sprawdzony, a obawiacie się braku dostępności – sugerujemy kontakt z nami. Sprawdzimy bieżący stan i wówczas sami ocenicie, czy warto zrobić jakiś zapas.  Możliwe, że nie będzie takiej potrzeby, dlatego jak macie wątpliwości – prosimy piszcie przez FB, Insta, email (sklep@sagatia.pl) , lub zadzwońcie (515 254 523)

Czy bezpiecznie jest kupować peruki z Chin?

Drodzy Państwo, wirus bez organizmu człowieka żyje tylko kilka godzin. Więc nie ma niebezpieczeństwa otrzymania „zakażonych” produktów.

Czy doręczenia są realizowane w normalny sposób?

Na obecną chwilę nie mamy sygnałów o opóźnieniach przesyłek. Wstrzymane w dniu dzisiejszym (17.03.2020) zostały wysyłki poza granice kraju. Wynika to z rozporządzenia Poczty Polskiej wydanej dziś rano. Dlatego została wyłączona opcja zakupu z wysyłką poza granice kraju.

W najbliższych dniach uruchomimy dodatkową formę wysyłki INPOSTEM. Będzie to alternatywą dla przesyłek pocztowych.

 

Drodzy Państwo, dbajcie o siebie, z swoje zdrowie i zdrowie oraz bezpieczeństwo Waszych bliskich. Sugerujemy wysyłki z opcją dostaw do domu, aby nie wychodzić na pocztę, czy do paczkomatów, Żabek, kiosków RUCH-u itp.

Z uwagi na nasze bezpieczeństwo od 17.03.2020 całkowicie wyłączyliśmy możliwości odbiorów osobistych stacjonarnie w biurze Sagatia.

Zakupy przez internet są w obecnym czasie bezpieczniejsze dla Waszego zdrowia niż zakupy w sklepach stacjonarnych.

Bądź bezpieczny #zostanwdomu

 

 

star star-empty