Clip in włosy

Clip in włosy – doskonały półśrodek

Marzenia o długich włosach są dziś na wyciągnięcie ręki. Już z włosów półdługich, a nawet krótkich można wyczarować w kilka minut bajeczne i piękne fale, lub prostą taflę długich włosów. Dziewczyny przedłużają włosy na różne sposoby, ale najmniej inwazyjnym i chyba najprostszym w użyciu są clip in włosy doczepiane.

W sklepie Sagatia oferujemy włosy naturalne i włosy syntetyczne w zestawach. Wszystkie są mocowane na taśmach z przyszytymi malutkimi spineczkami clip in. Mocowania te są na tyle praktyczne, że utrzymają taśmę nawet na cienkich i delikatnych włosach nie niszcząc ich zarazem jak mocowania np. mikroringów, czy keratyny. Clip in włosy można zatem potraktować jak zwykłe spinki do włosów, które zakładamy rano, a zdejmujemy wieczorem.

Popularność clip-in włosów

Clip in włosy podbiły rynek polski już 10 lat temu i po dziś dzień cieszą się dużą popularnością. Najczęściej są dziś wykorzystywane do układania koków i różnych upięć przy fryzurach wieczorowych. Niezastąpione są tu nasze pasma syntetyczne z lokami. Ich półmatowa struktura, naturalne kolory i fantastyczna jakość zyskują wśród klientów wielu stałych klientów, choć ci, z racji dobrej jakości włosów, nie muszą po nie sięgać często.

Zarówno syntetyki proste jaki i kręcone w naszych zestawach są wykonane z włosów do termomodelowania. Można układać je lokówkami i prostownicami. Są oporne w tych zabiegach, ale przy wykazaniu odrobiny cierpliwości można ułożyć je w dowolne kształty, w zależności od sprzętu, jakim dysponujemy. Jesteśmy przekonani, że cieszące się wciąż dużą popularnością clip in włosy będą równie chętnie kupowane za kilka, czy kilkanaście lat, ponieważ metoda małych, sprytnych spineczek okazała się ponadczasowa.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał