Single clip in

Single clip in – dodaj uroku swojej fryzurze

Gdy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami długich włosów w jednolitym kolorze często chodzi nam po głowie jakieś urozmaicenie, by od naszej fryzury nie powiewało zbyt długo nudą. Jeśli nasze włosy są jednak zdrowe i zadbane trochę szkoda koloryzować je pasemkami, zwłaszcza mocno kontrastowymi.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Single clip in – możesz zawinąć je lokówką

Producenci peruk i tresek przewidzieli to i zaoferowali całą gamę pojedynczych pasemek ze spineczką, zwanych single clip in. Są wykonane z najwyższej jakości włosów syntetycznych NGO. Są ciężkie, gładkie i podatne na modelowanie na gorąco lokówką i prostownicą. Zawijają się bardzo opornie, ale przy odrobinie cierpliwości i temperaturze 200°C można z nich wyczarować nawet spiralne sprężynki. Aby dobrze zakręcić loki każde cienkie pasemko należy przytrzymać na rdzeniu lokówki około 1 minuty. Tak nagrzane single clip in delikatnie zsuwamy i uformowane w lok pozostawiamy do wystygnięcia. Mocny skręt utrzyma się długo, a dodatkowo możemy wzmocnić jego trwałość lakierem do włosów.

Większa objętość włosów z single clip in

Pasemka w postaci single clip in mogą służyć także do delikatnego zagęszczenia włosów. Gdy mamy rzadkie włosy, cały zestaw jest dla nas za duży a chciałybyśmy tylko nieznacznie mieć ich więcej wystarczy wpięcie 6, może 8 takich pasków i otrzymamy zadowalający optycznie efekt.

Single clip in są celowo długie – ponad 40 cm. W myśl zasady, że skrócić zawsze można jest duża szansa, że dopasujemy długość pasemka do swoich potrzeb.
Zapięcie pasemka single clip in jest takie samo, jak w zestawach do przedłużania włosów. Malutka spineczka bez problemu utrzyma się nawet między rzadkimi i cienkimi włosami.

star star-empty