Peruki lace front

Peruki lace front – idealna imitacja włosów

Wszyscy użytkownicy peruk zawsze zwracają uwagę na jak najbardziej realny efekt, aby peruka doskonale imitowała nasze włosy. Jednym z tych elementów, które podnoszą jakość peruk pod tym względem są elementy bazy w postaci siateczek ręcznie tkanych w części ciemieniowej, oraz na czole. Te drugie są to tzw peruki lace front.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Jak dopasować peruki lace front?

Peruki lace front  zyskują coraz większą liczbę użytkowników. Dziś klienci wiedzą, że warto zapłacić nieco wyższą cenę za perukę aby w zamian za to móc odsłonić czoło, zaczesać grzywkę na bok i nadać fryzurze bardziej realny, lekki wygląd.

Peruki lace front należy przed pierwszym założeniem dostosować do swojej głowy. W tym celu półprzeźroczystą siateczkę frontową przycina się na odległość ok. 0,5 cm od linii jaką chcemy otrzymać jako brzeg peruki. Włosy wówczas będą wyglądały, jakby wyrastały wprost z naszej skóry. Siateczkę lace od wewnątrz można zatamponować dodatkowo płynnym pudrem, aby efekt był jeszcze bardziej realny. Ukryje się wówczas maleńkie węzełki mocujące pojedyncze włosy do siateczki lace.

Nie we wszystkich perukach zastosowanie technologii frontów ręcznie tkanych ma sens. Jeśli fryzura jest w stylu boba z grzywką, cała w loczki, lub włosy mają efekt gęstych i natapirowanych takie wykończenie nie będzie widoczne, a poniesie tylko cenę zakupu. Peruki lace front mają grzywki skośne, zaczesane na bok, lub odsłaniające część czoła. Stosuje się je w najnowszych modelach peruk z fryzurami bez grzywki, gdzie można włosy zaczesać do tyłu lub ba boki.

Peruki lace front obecnie to najnowszy trend. We wszystkich nowych kolekcjach pojawiają się jakieś modele z siateczkami na czole. Osoby, które choć raz pokusiły się na to rozwiązanie prawie zawsze sięgają po nie ponownie przy kolejnym zakupie.

star star-empty