Peruki damskie długie włosy

Peruki damskie – długie włosy

Chyba nie ma kobiety, która w swoim życiu choć raz nie próbowała zapuścić swoich włosów. Jeśli organizm jest zdrowy i genetycznie nic nie stoi na przeszkodzie zapuszczanie włosów to tylko kwestia czasu. Mówi się, że włosy najczęściej rosną 1 cm w ciągu miesiąca. By osiągnąć efekt włosów długości kilkudziesięciu centymetrów nasza kobieca cierpliwość jest wystawiona na próbę, której najczęściej nie przechodzimy.

Pokusa różnorodności w modzie i stylach jest tak duża, że zapuszczanie odpuszczamy, włosy z różnych powodów podcinamy, by za czas jakiś znów podjąć nierówną walkę i kolejny raz zapuszczać. Eh, a wszystko dziś może być o tyle prostsze. Do szybkiego efektu zapuszczonych włosów polecamy asortyment Sagatii – peruki damskie długie włosy. To one są rozwiązaniem na bolączkę wiecznie skracanych fryzur, nieudanych efektów tzw. podcinania końcówek, a także tego uczucia bycia szczęśliwą posiadaczką włosów do łopatek, czy pasa.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki damskie „długie włosy” – oszałamiający blask

Długie włosy nie wzbudzą zachwytu, jeżeli nie są zadbane i błyszczące. W naturze bywa różnie,ale te w perukach zawsze wyglądają kobieco i kusząco, mają efekt wypielęgnowanych, zadbanych i lśniących włosów. Spośród peruk oferowanych w naszym sklepie są proste, falowane i z pięknymi lokami. Można je nosić rozpuszczone, jak i splecione w luźny warkocz, czy kok.

Należy pamiętać jednak, że nie każdej pani będą one pasowały. Nie mamy tu na myśli samego wieku kobiety, bo ona ma podobno tyle lat, na ile się czuje, ale pod względem fizjonomii w perukach damskich długich włosach najkorzystniej będą wyglądały kobiety szczupłe i wysokie. Gdy sylwetka jest wyjątkowo smukła warto sięgnąć po te z lokami, czy seksownymi falami. Proste optycznie wyciągną figurę jeszcze bardziej, więc warto, by sięgnąć po ten styl, gdy chcemy osiągnąć efekt jej wydłużenia. Długość włosów również powinna być dopasowana do stylu i figury kobiety. Przesadzenie z jej długością może wyglądać groteskowo, lub teatralnie, a zależy nam przecież na podkreśleniu kobiecości, a nie na samym zwróceniu uwagi na ich nietypową długość.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem peruk damskich długich włosów w naszym sklepie. Zarówno paleta kolorów, fasonów, jak i jakość samych peruk oraz ich ceny sprawią, że znajdziecie Państwo ta jedyną, której zakup i posiadanie sprawi Wam ogromną przyjemność.

Informacja o urlopie

W związku z okresem urlopowym w naszej firmie pragniemy poinformować, że aktualne zamówienia będą realizowane do dnia 30 lipca. Przerwa nastąpi od 31 lipca do 17 sierpnia, dlatego zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 17 sierpnia.

Przepraszamy za niedogodności.

OK, rozumiem

star star-empty