Clip in włosy naturalne

Postaw na innowacyjny zestaw clip in naturalne

Mimo, że komplety clip in z włosów syntetycznych są niezwykle popularne wśród amatorek przedłużania włosów tą metodą nie brakuje też zwolenniczek zestawów clip in naturalne włosy. Są to włosy w 100% human hair, wykonane zgodnie z kierunkiem łuski włosa, mają długość nieco ponad 40 cm, czyli osobie średniego wzrostu będą sięgały do łopatek.
W naszym sklepie zestawy clip in naturalne są wyprodukowane z włosów chińskich. Występują w brązach, rudościach i kilku odcieniach blondów.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Zestaw clip in naturalne włosy – koloryzacja

Naturalne chińskie włosy są w kolorze czarnym. Te przygotowane do sprzedaży w sklepie zostały poddane procesom dekoloryzacji i farbowania. Wszystkie blondy mają w mniejszym, lub większym stopniu żółtawy odcień i jak włosy naturalne, po farbowaniu, im jaśniejszy kolor, tym bardziej są podsuszone chemią. W dotyku są jednak miękkie i miłe, a przy odpowiedniej pielęgnacji ładnie mogą połączyć się z włosami żywymi, rosnącymi na głowie. Z uwagi na zaawansowany proces technologiczny uzyskania tych kolorów z czarnych włosów nie zalecamy farbowania ich na kolejne odcienie. Dodanie nowego zabiegu koloryzacji może zniszczyć włosy, lub efekt farby w kolejnej reakcji chemicznej może przynieść nieoczekiwane skutki.

Zestaw clip in naturalne – jak o niego zadbać?

Aby dłużej cieszyć się zestawami clip in naturalnymi należy wiedzieć, jak odpowiednio o nie zadbać zawczasu. Włosy te wymagają delikatnego, ale regularnego czesania. Co 2 tygodnie, lub w miarę potrzeb częściej, należy je umyć usuwając kurz i kosmetyki, które były stosowane. Ponadto samo mycie zawsze powinno być połączone z procesem odżywiania – jest niezbędne, aby zachować wilgoć i elastyczność włosów. Rozczesane włosy należy ściśnięte w dłoni w pęk dokładnie spłukać pod strumieniem bieżącej wody.

Następnie nanosimy szampon z serii „do włosów farbowanych” (jeden z ogólnodostępnych w drogerii, dedykowany do normalnych żywych włosów) i wmasowujemy pionowymi ruchami od góry do dołu. Włosy spłukujemy pod bieżącą wodą, a czynność mycia powtarzamy. Kolejnym krokiem jest zastosowanie odżywki na całej ich długości. Ważne, aby za jej pomocą zamknąć łuski i wygładzić powierzchnię włosów. Po spłukaniu odżywki odciskamy wodę a zestaw clip in naturalne zostawiamy do wyschnięcia. Można wspomóc się suszarką do włosów.
Jeżeli chcemy nadać bardziej platynowy odcień naszym pasmom blond można zastosować płukankę do włosów – platynową, lub niebieską. Przy takiej pielęgnacji nasz zestaw będzie służył długo, przez okres kilku miesięcy.

star star-empty