Płatności i wysyłka

Niniejsza strona Płatności/Wysyłka stanowi uzupełnienie do Regulaminu sklepu

SPOSOBY PŁATNOŚCI

WPŁATA Z GÓRY

  •  przelew bankowy –  dokonaj przelewu ze swojego banku na podane konto.

Przelewy krajowe:

BRE BANK S.A. (mBank)
SAGATIA Artur Sagatyński
Stanisławowo 68 , 05-180 Pomiechówek

93 1140 2004 0000 3602 4018 7758

ALIOR BANK
SAGATIA Artur Sagatyński
Stanisławowo 68 , 05-180 Pomiechówek

30 2490 0005 0000 4530 5266 4819

Dla Klientów dokonujących zakupu w walucie euro:

PL 27 1140 2004 0000 3212 0308 4571 (waluta EUR)
kod BIC/SWIFT BRE Banku: BREXPLPWMBK

  • szybkie płatności online – wybierz Tpay, a następnie nazwę szybkich płatności ze swojego banku. Zostaniesz przeniesiony w połączeniu szyfrowanym do strony transakcyjnej swojego banku.

ZAPŁATA PRZY ODBIORZE

  • za pobraniem –  zapłaty dokonasz przy odbiorze przesyłki – gotówką, lub za pośrednictwem terminala płatniczego.

WYSYŁKA

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej w opcjach:

– KURIER 48

– Paczka z odbiorem w punkcie

Do państw Unii Europejskiej  w formie listów poleconych priorytetowych lub paczek za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Pocztex 48 Odbiór w Punkcie wysyłamy wszystkie produkty do kwoty 5 000 zł zł. Forma usługi świadczona przez Pocztę Polską, polega na doręczeniu przesyłki do wskazanej na mapie podczas składania zamówienia placówki pocztowej, bądź innego dostępnego punktu np.stacje PKN ORLEN, sklepy ŻABKA, kioski RUCH, automaty pocztowe . Doręczenie przesyłki do Punktu jest objęte usługą powiadomienia SMS i email. Wymagane jest podanie numeru telefonu komórkowego. Paczki pobraniowe są kierowane wyłącznie do placówek pocztowych.

KURIER 48 – forma biznesowej przesyłki pocztowej, działającej analogicznie do paczek pocztowych. Przesyłki są doręczane pod adres, lub w przypadku nie zastania adresata – awizowane do odbioru z poczty. Termin doręczenia 1-4 dni robocze.

 

Strona monitoringu: https://emonitoring.poczta-polska.pl/

 

Realizacja wysyłek do krajów unijnych wyłącznie po dokonaniu przedpłaty w formie przelewu na rachunek bankowy na jedno z kont podanych w Regulaminie sklepu lub systemem szybkich płatności Tpay . Koszt jest uzależniony od wartości zamówienia oraz państwa, do którego ma być zrealizowana wysyłka. Zdefiniowane są dwie opcje wysyłki 1 szt peruki lub treski, oraz 2 szt. peruk lub tresek. Koszt wysyłki może różnić się od zdefiniowanego w zależności od wagi i gabarytów paczki – szczegóły konfiguracji innych zamówień są ustalane indywidualnie.

 

 

CENNIKI DOSTAW I KOSZTÓW DODATKOWYCH

PRZEDPŁATA NA KONTO

POCZTEX 48 z Odbiorem w Punkcie    13,00 zł (od 300 zł wysyłka bezpłatna)

POCZTEX 48                                              13,50 zł

 

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

POCZTEX 48 z Odbiorem w Punkcie     13,00 zł

POCZTEX 48                                               15,00 zł

 

KOSZTY DODATKOWE

Zgodnie z Regulaminem sklepu §3 p.16 i p.17 Kupujący ma obowiązek odebrać przesyłkę wysłaną za pobraniem. Jeżeli przesyłka pobraniowa nie zostanie doręczona do 3 dni roboczych od dnia otrzymania informacji o nadaniu przesyłki na Kupującego spada odpowiedzialność zweryfikowania u przewoźnika lub u Sprzedawcy jaki jest aktualny status dostawy. Nie podjęcie zamówionej wysyłki pobraniowej w terminie określonym przez dostawcę, lub odmowa jej odbioru skutkuje obciążeniem Kupującego kosztami, jakie poniósł sklep zgodnie z poniższą tabelą

RODZAJ KOSZTUKOSZT
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej Pocztex 48 odbiór w Punkcie27,50 zł
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej KURIER 4828,50 zł
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej INPOST35,00 zł
Wysyłka FV z pieczęcią firmy windykacyjnej w formie papierowej15,00 zł
Wysyłka wezwania do zapłaty20,00 zł
Przekazanie sprawy do windykacji po dwukrotnym wezwaniu do zapłaty nie skutkującym uregulowaniu należności100,00 zł
Naruszenie praw autorskich zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu (wykorzystanie własności w celach niekomercyjnych) / opłata za 1 dobę30,00 zł
Naruszenie praw autorskich zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu (wykorzystanie własności w celach komercyjnych) /opłata za 1 dobę40,00 zł
Opłata za rozliczenie zwrotu lub wymiany produktów zgodnie z przesłanym oświadczeniem w formie przekazu pocztowego (na adres)1% wartości
+ 5,00 zł
Opłata za rozliczenie zwrotu lub wymiany produktów zgodnie z przesłanym oświadczeniem na rachunek bankowy0,00 zł
Po zwrocie nie podjętej przesyłki pobraniowej Sprzedający wystawia FV z określeniem terminu płatności 7 dni od otrzymania FV na koszty dodatkowe. Pierwsze doręczenie następuje drogą elektroniczną, lub jeżeli Kupujący nie podał adresu e-mail drogą listową z doliczeniem kosztu wysyłki FV z pieczęcią firmy windykacyjnej w formie papierowej podanego w powyższym cenniku. W przypadku nie dotrzymania terminu płatności Sprzedający wysyła wezwanie do zapłaty z doliczeniem kosztu z powyższego cennika. Jeżeli Kupujący nie dotrzyma kolejnego terminu płatności sprawa należnego zobowiązania zostaje przekazana do firmy windykacyjnej zgodnie z cennikiem określonym powyżej.
Naruszając prawa autorskie zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu po przekroczeniu terminu płatności obowiązują odsetki ustawowe do daty otrzymania wpłaty.

Informacja o urlopie

W związku z okresem urlopowym w naszej firmie pragniemy poinformować, że aktualne zamówienia będą realizowane do dnia 30 lipca. Przerwa nastąpi od 31 lipca do 17 sierpnia, dlatego zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 17 sierpnia.

Przepraszamy za niedogodności.

OK, rozumiem

star star-empty