Płatności i wysyłka

Niniejsza strona Płatności/Wysyłka stanowi uzupełnienie do Regulaminu sklepu

SPOSOBY PŁATNOŚCI

WPŁATA Z GÓRY

  •  przelew bankowy –  dokonaj przelewu ze swojego banku na podane konto.

Przelewy krajowe:

BRE BANK S.A. (mBank)
SAGATIA Artur Sagatyński
Stanisławowo 68 , 05-180 Pomiechówek

93 1140 2004 0000 3602 4018 7758

ALIOR BANK
SAGATIA Artur Sagatyński
Stanisławowo 68 , 05-180 Pomiechówek

30 2490 0005 0000 4530 5266 4819

Dla Klientów dokonujących zakupu w walucie euro:

PL 27 1140 2004 0000 3212 0308 4571 (waluta EUR)
kod BIC/SWIFT BRE Banku: BREXPLPWMBK

  • szybkie płatności online – wybierz Tpay lub PayPal, a następnie nazwę szybkich płatności ze swojego banku. Zostaniesz przeniesiony w połączeniu szyfrowanym do strony transakcyjnej swojego banku.

ZAPŁATA PRZY ODBIORZE

  • za pobraniem –  zapłaty dokonasz przy odbiorze przesyłki – gotówką, lub za pośrednictwem terminala płatniczego.

WYSYŁKA

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej w opcjach:

– Pocztex 48 z odbiorem w punkcie

– Kurier Ekspres 24

Do państw Unii Europejskiej  w formie listów poleconych priorytetowych lub paczek za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Pocztex 48 Odbiór w Punkcie wysyłamy wszystkie produkty do kwoty 5 000 zł zł. Forma usługi świadczona przez Pocztę Polską, polega na doręczeniu przesyłki do wskazanej na mapie podczas składania zamówienia placówki pocztowej, bądź innego dostępnego punktu np.stacje PKN ORLEN, sklepy ŻABKA, kioski RUCH, pocztomaty . Doręczenie przesyłki do Punktu jest objęte usługą powiadomienia SMS i email. Wymagane jest podanie numeru telefonu komórkowego. Paczki pobraniowe są kierowane wyłącznie do placówek pocztowych.

 

Kurier Ekspres 24 usługa świadczona przez Pocztę Polską w ramach wysyłek kurierskich . Poczta pre-awizuje przesyłki wiadomością sms oraz e-mail, o ile zostały podane przez kupującego. W przypadku nieudanej próby doręczenia na podstawie otrzymanych informacji od Poczty (sms, emai), lub sklepu (email) należy sprawdzić w monitoringu status przesyłki i odebrać ją w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych bezpośrednio z placówki pocztowej.

Strona monitoringu Poczty Polskiej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Realizacja wysyłek do krajów unijnych wyłącznie po dokonaniu przedpłaty w formie przelewu na rachunek bankowy na jedno z kont podanych w Regulaminie sklepu lub systemem szybkich płatności PayU lub PayPal. Koszt jest uzależniony od wartości zamówienia oraz państwa, do którego ma być zrealizowana wysyłka. Zdefiniowane są dwie opcje wysyłki 1 szt peruki lub treski, oraz 2 szt. peruk lub tresek. Koszt wysyłki może różnić się od zdefiniowanego w zależności od wagi i gabarytów paczki – szczegóły konfiguracji innych zamówień są ustalane indywidualnie.

 

CENNIKI DOSTAW I KOSZTÓW DODATKOWYCH

PRZEDPŁATA NA KONTO

POCZTEX 48 z Odbiorem w Punkcie    12,00 zł (od 300 zł wysyłka bezpłatna)

POCZTEX 48                                              15,00 zł

KURIER EKSPRES 24                              16,50 zł

Dopłata do wysyłki przy opłaceniu zamówienia przez PayPal – 2,5%

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

POCZTEX 48 z Odbiorem w Punkcie     14,00zł

POCZTEX 48                                               17,00 zł

KURIER EKSPRES 24                               18,50 zł

KOSZTY DODATKOWE

Zgodnie z Regulaminem sklepu §3 p.16 i p.17 Kupujący ma obowiązek odebrać przesyłkę wysłaną za pobraniem. Jeżeli przesyłka pobraniowa nie zostanie doręczona do 3 dni roboczych od dnia otrzymania informacji o nadaniu przesyłki na Kupującego spada odpowiedzialność zweryfikowania u przewoźnika lub u Sprzedawcy jaki jest aktualny status dostawy. Nie podjęcie zamówionej wysyłki pobraniowej w terminie określonym przez dostawcę, lub odmowa jej odbioru skutkuje obciążeniem Kupującego kosztami, jakie poniósł sklep zgodnie z poniższą tabelą

RODZAJ KOSZTUKOSZT
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej Pocztex 48 Odbiór w Punkcie29,00 zł
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej Pocztex 4832,00 zł
Nie podjęcie przesyłki pobraniowej Kurier Ekspres 2435,00 zł
Wysyłka FV z pieczęcią firmy windykacyjnej w formie papierowej11,00 zł
Wysyłka wezwania do zapłaty11,00 zł
Przekazanie sprawy do windykacji po dwukrotnym wezwaniu do zapłaty nie skutkującym uregulowaniu należności50,00 zł
Naruszenie praw autorskich zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu (wykorzystanie własności w celach niekomercyjnych) / opłata za 1 dobę20,00 zł
Naruszenie praw autorskich zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu (wykorzystanie własności w celach komercyjnych) /opłata za 1 dobę35,00 zł
Opłata za rozliczenie zwrotu lub wymiany produktów zgodnie z przesłanym oświadczeniem w formie przekazu pocztowego (na adres)1% wartości
+ 5,00 zł
Opłata za rozliczenie zwrotu lub wymiany produktów zgodnie z przesłanym oświadczeniem na rachunek bankowy0,00 zł
Po zwrocie nie podjętej przesyłki pobraniowej Sprzedający wystawia FV z określeniem terminu płatności 7 dni od otrzymania FV na koszty dodatkowe. Pierwsze doręczenie następuje drogą elektroniczną, lub jeżeli Kupujący nie podał adresu e-mail drogą listową z doliczeniem kosztu wysyłki FV z pieczęcią firmy windykacyjnej w formie papierowej podanego w powyższym cenniku. W przypadku nie dotrzymania terminu płatności Sprzedający wysyła wezwanie do zapłaty z doliczeniem kosztu z powyższego cennika. Jeżeli Kupujący nie dotrzyma kolejnego terminu płatności sprawa należnego zobowiązania zostaje przekazana do firmy windykacyjnej zgodnie z cennikiem określonym powyżej.
Naruszając prawa autorskie zgodnie z zapisem Regulaminu sklepu po przekroczeniu terminu płatności obowiązują odsetki ustawowe do daty otrzymania wpłaty.