Peruki dziecięce profesjonalne

Oferta peruk dziecięcych profesjonalnych w sklepie Sagatia

Wprowadzając do naszej oferty kolejną kategorię, jaką stanowią peruki dla dzieci założyliśmy jedno podstawowe kryterium – ich jakość i komfort użytkowania muszą być wysokie. Dzieci, które są zmuszone do korzystania z produktu, jakim są peruki dziecięce profesjonalne i tak mają wystarczająco dużo przykrości i problemów w życiu, by nie musieć zmagać się z tak przyziemnym problemem, jak łady wygląd zewnętrzny.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Jakość i forma wykonania peruk dziecięcych profesjonalnych.

Peruki te są wykonane z włosów lekkich, bardzo miękkich i przyjemnych w dotyku. Zawsze utkane na bazie mono topu z ręcznie mocowanymi specjalnym szydełkiem pojedynczym włosami. Zdajemy sobie sprawę, ze cena tych peruk jest wyższa, niż wykonanych w pełni maszynowo, ale i finalni odbiorcy są osobami wyjątkowymi, o które należy dbać z najwyższą starannością. Peruki dziecięce profesjonalne są przewiewne i naturalnie rzadkie. Posiadają profesjonalną regulację obwodu głowy. Ich kolorystyka to tonacje włosów, jakie są najczęściej spotykane w naszej szerokości geograficznej. To stonowane słowiańskie jasne i średnie blondy, brąz.

Okres trwałości peruk dziecięcych profesjonalnych.

Peruki te w naszym sklepie są wykonane z włosów syntetycznych, a co za tym idzie, będą wymagały wymiany po kilku miesiącach użytkowania. Niszczy je dotyk – zarówno rąk, jak i sweterka, oparcia fotela, czy owinięcie szyi szalikiem. Wówczas skręcają się na końcówkach tworząc nieestetyczne zmechacenia. Nawet najpiękniejsza fryzura traci wtedy blask i swój efekt. Dlatego ważne jest, aby pod kątem dbania o perukę czasami podpinać włosy do góry, zaplatać, lub np. zabezpieczać je olejkiem arganowym.

star star-empty