Peruki afro dla dzieci

Peruki afro dla dzieci w sklepie Sagatia

Domeną wiodącą w sklepie Sagatia są peruki profesjonalne, zazwyczaj dla dorosłych. Jednak, aby oferta była pełna i atrakcyjna dla wszystkich nie może w niej zabraknąć również propozycji dla najmłodszych, oraz peruk, które mogą służyć nie tylko na co dzień, ale i do zabawy. Największą popularnością cieszą się pod tym względem peruki afro dla dzieci. Ten fason jest najchętniej wybierany nie tylko podczas wszelkiego rodzaju bali karnawałowych, ale również eventów, czy przedstawień teatralnych wystawianych przez i dla dzieci.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki afro dla dzieci niedrogim i fajnym gadżetem podczas zabawy

Ten fason peruki jest najpopularniejszym modelem w sklepach z artykułami dedykowanymi do zabaw i eventów. Wykonany jest na bazie prostej i bardzo elastycznej siateczki, bez regulacji w obwodzie głowy. Uniwersalna baza będzie pasowała zarówno dla przedszkolaka, dziecka w wieku szkolnym, jak i osoby dorosłej. Włosy w perukach afro dla dzieci są niskiej jakości, służą jedynie do zabawy i nie powinny być odbierane jako oferta peruk profesjonalnych . Są nieco szkliste, choć miłe i miękkie w dotyku. W naszym sklepie występują w kilku kolorach.

Peruki afro dla dzieci, czyli topowy model na balach i zabawach

Taka peruka może być doskonałym uzupełnieniem dla stroju diabełka, clowna, Murzynka, czy uzupełnieniem stroju z lat 70-tych. Nawet najlepszy strój bez detalu, jakim są włosy będzie wyglądał w sposób nieprofesjonalny i niepełny. Dlatego warto zaopatrzyć się przed wydarzeniem kostiumowym w taka perukę, zwłaszcza, że jej cena jest bardzo atrakcyjna.

star star-empty