Peruki męskie

Peruki męskie w ofercie sklepu Sagatia

Peruki dla panów, mimo iż nie stanowią dominującej ilości pozycji w naszym sklepie stanowią bardzo ważny dział oferty. Tak, jak w przypadku oferty peruk dla pań – peruki dla panów są wykonane z włosów syntetycznych, lub naturalnych. W zależności od upodobań mężczyźni mogą zaopatrzyć się w naszym sklepie zarówno w perukę wykonana całkowicie maszynowo, jak i taką, w której część bazy została wykonana ręcznie.

Kolorystyka peruk męskich

W przeciwieństwie do peruk damskich modele męskie w większej mierze mają zazwyczaj bardziej stonowaną kolorystykę, zbliżoną do naturalnie występujących odcieni blondów, czy brązów. Jednak i tu są wyjątki – są peruki w kolorach brąz z pasemkami, jak i blondy z cienkimi refleksami innych tonacji. Zazwyczaj jednak kolory te nie są mocno kontrastujące ze sobą. Peruki męskie mają również bardzo często charakterystyczny kształt w okolicach skroni – są mocno wykrojone, lub wręcz przeciwnie, z dłuższymi baczkami.

Peruki męskie ofertą dla pań i panów

Nie tylko z uwagi na kolorystykę, ale przede wszystkim na sam fason krótkich i wygodnych włosów męskie modele peruk są bardzo często wybierane podczas zakupu przez kobiety. Klasyczny styl chłopczycy, z odsłoniętą szyją i krótką grzywką to ulubiony fason wielu pań, najchętniej wybierających te modele w okresie cieplejszych miesięcy. Dlatego każda peruka męska ma swój odpowiednik w ofercie peruk damskich. Np. model Emil w kategorii peruk damskich to bestselerowa peruka Janina, a jedna z najchętniej kupowanych peruk damskich krótkich – peruka Celina to inaczej zaprezentowany model peruki Piotr.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał
peruki męskie
peruki dla mężczyzn
peruka męska
peruki męskie cena
peruki męskie ceny
peruki męskie sklep
peruka dla mężczyzny
peruki dla mężczyzn sklep
peruka męska cena
peruka męska ceny
peruka dla mężczyzn
peruki męskie krótkie