Peruki męskie

Peruki męskie w ofercie sklepu Sagatia

Peruki dla panów, mimo iż nie stanowią dominującej ilości pozycji w naszym sklepie stanowią bardzo ważny dział oferty. Tak, jak w przypadku oferty peruk dla pań – peruki dla panów są wykonane z włosów syntetycznych, lub naturalnych. W zależności od upodobań mężczyźni mogą zaopatrzyć się w naszym sklepie zarówno w perukę wykonana całkowicie maszynowo, jak i taką, w której część bazy została wykonana ręcznie.

Kolorystyka peruk męskich

W przeciwieństwie do peruk damskich modele męskie w większej mierze mają zazwyczaj bardziej stonowaną kolorystykę, zbliżoną do naturalnie występujących odcieni blondów, czy brązów. Jednak i tu są wyjątki – są peruki w kolorach brąz z pasemkami, jak i blondy z cienkimi refleksami innych tonacji. Zazwyczaj jednak kolory te nie są mocno kontrastujące ze sobą. Peruki męskie mają również bardzo często charakterystyczny kształt w okolicach skroni – są mocno wykrojone, lub wręcz przeciwnie, z dłuższymi baczkami.

Peruki męskie ofertą dla pań i panów

Nie tylko z uwagi na kolorystykę, ale przede wszystkim na sam fason krótkich i wygodnych włosów męskie modele peruk są bardzo często wybierane podczas zakupu przez kobiety. Klasyczny styl chłopczycy, z odsłoniętą szyją i krótką grzywką to ulubiony fason wielu pań, najchętniej wybierających te modele w okresie cieplejszych miesięcy. Dlatego każda peruka męska ma swój odpowiednik w ofercie peruk damskich. Np. model Emil w kategorii peruk damskich to bestselerowa peruka Janina, a jedna z najchętniej kupowanych peruk damskich krótkich – peruka Celina to inaczej zaprezentowany model peruki Piotr.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał