Peruki męskie syntetyczne

Peruki męskie syntetyczne z lekkich włosów

Peruki syntetyczne dla panów, które stanowią najszerszą ofertę z asortymentu dedykowanego dla mężczyzn, są wykonane w różnej technologii, a co za tym idzie – ich oferta cenowa również nie jest jednakowa. Największą popularnością cieszą się peruki wykonane z włosów cienkich i lekkich. Są półmatowe, o naturalnym wyglądzie i bardzo niewielkiej wadze, zazwyczaj poniżej 10 dkg. Ponieważ często ich kolorystyka jest zbliżona do naturalnie występujących kolorów włosów w naszym rejonie Europy peruki te stanowią podstawę ofertową zarówno w kategorii krótkich peruk dla pań, jak i panów.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki męskie syntetyczne ze wstawką mono top

Mono top jest cienką półprzeźroczystą siateczką, do której utkane są za pomocą specjalnego szydełka pojedyncze włosy. Realny wygląd tej mikroskóry sprawia, że peruki z taką wstawką są propozycją dedykowaną dla najbardziej wymagających Klientów. Kolorystyka tych peruk, oraz fakt, że włosy są lekkie, cienkie i półmatowe sprawiają, że ostatecznie pokochali je nie tylko panowie, ale i panie. Każdy z fasonów peruk męskich ma swój odpowiednik wśród oferty peruk dedykowanych dla kobiet.

Pielęgnacja peruk męskich syntetycznych

Uczesane peruki męskie syntetyczne celem umycia i odświeżenia wkładamy do kąpieli przygotowanej z szamponu i letniej wody. Włosy syntetyczne myjemy zawsze tylko przez namoczenie, a nigdy pod strumieniem bieżącej wody. Dwukrotnie umyte i wypłukane włosy osuszamy ręcznikiem odciskając nadmiar wody i po uczesaniu pozostawiamy do wyschnięcia. Peruk syntetycznych męskich nie suszymy suszarką.

star star-empty