Peruki męskie syntetyczne

Peruki męskie syntetyczne z lekkich włosów.

Peruki syntetyczne dla panów, które stanowią najszerszą ofertę z asortymentu dedykowanego dla mężczyzn, są wykonane w różnej technologii, a co za tym idzie – ich oferta cenowa również nie jest jednakowa. Największą popularnością cieszą się peruki wykonane z włosów cienkich i lekkich. Są półmatowe, o naturalnym wyglądzie i bardzo niewielkiej wadze, zazwyczaj poniżej 10 dkg. Ponieważ często ich kolorystyka jest zbliżona do naturalnie występujących kolorów włosów w naszym rejonie Europy peruki te stanowią podstawę ofertową zarówno w kategorii krótkich peruk dla pań, jak i panów.

Peruki męskie syntetyczne ze wstawką mono top

Mono top jest cienką półprzeźroczystą siateczką, do której utkane są za pomocą specjalnego szydełka pojedyncze włosy. Realny wygląd tej mikroskóry sprawia, że peruki z taką wstawką są propozycją dedykowaną dla najbardziej wymagających Klientów. Kolorystyka tych peruk, oraz fakt, że włosy są lekkie, cienkie i półmatowe sprawiają, że ostatecznie pokochali je nie tylko panowie, ale i panie. Każdy z fasonów peruk męskich ma swój odpowiednik wśród oferty peruk dedykowanych dla kobiet.

Pielęgnacja peruk męskich syntetycznych

Uczesane peruki męskie syntetyczne celem umycia i odświeżenia wkładamy do kąpieli przygotowanej z szamponu i letniej wody. Włosy syntetyczne myjemy zawsze tylko przez namoczenie, a nigdy pod strumieniem bieżącej wody. Dwukrotnie umyte i wypłukane włosy osuszamy ręcznikiem odciskając nadmiar wody i po uczesaniu pozostawiamy do wyschnięcia. Peruk syntetycznych męskich nie suszymy suszarką.

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Miło nam oddać w Państwa ręce nową wersję sklepu Sagatia.

Co zmieniliśmy?
- Logo, a z nim właściwie wszystko. Dziś Sagatia to nowoczesny sklep internetowy.

Co zostało?
- Znane Państwu produkty i załoga, która obsługuje zamówienia od 14 lat.

Zapraszamy do środka.

OK, wchodzę