Peruki syntetyczne damskie

Peruki syntetyczne damskie – Sagatia

Peruki syntetyczne damskie oferowane w sklepie Sagatia pochodzą z Chin, które są potentatem tego produktu na rynku światowym. Coraz doskonalsza technologia ich produkcji jest widoczna praktycznie w każdej dostawie. Włosy wyglądają jak prawdziwe, zadbane i wypielęgnowane w sposób perfekcyjny. Dziś najnowszej generacji włosy można modelować na gorąco nadając perukom nowe możliwości tworzenia wielu fryzur.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki syntetyczne damskie z kanekalonu

Kanekalon to włókno nylonowe, z którego są wytwarzane sztuczne włosy. Technologię ich produkcji wymyślili i opatentowali Japończycy, jednak to w Chinach jest obecnie główne skupisko fabryk produkujących peruki. Największym odbiorcą na świecie peruk syntetycznych damskich są Stany Zjednoczone. Europa jest nieco mniejszym rynkiem odbioru, lecz jak okazuje się, z coraz większym popytem.

Wzrost popularności peruk syntetycznych damskich

Zainteresowanie tymi perukami wzrasta, ponieważ promowane przez platformy blogowe, a także świat mody stają się one dziś fajnym i atrakcyjnym gadżetem jak buty, pasek, czy torebka. Peruki przestają być tematem tabu, Ich bogata oferta fasonów i kolorów stanowi często niemały dylemat, gdy stajemy przed wyborem tej jedynej. Dlatego dodatkowo uwzględnia się wówczas kryterium cen. A te, w przypadku peruk syntetycznych damskich, są zróżnicowane w zależności od zastosowanej technologi. Najtańsze są peruki wykonane na standardowej bazie, z syntetyku – kanekalonu. Porównywalne wartością są także te wykonane z włosów lekkich HB. Nieco wyższą cenę uzyskują peruki z włosów podatnych na termomodelowanie, a najdroższe są peruki z wykończeniem lace front, oraz mono top, czyli wstawkami ręcznie tkanymi. Mając tak dużą różnorodność każdy może znaleźć dla siebie najbardziej odpowiedni model.

star star-empty