Peruki afro dla dorosłych

Doskonałe peruki afro dla dorosłych

Peruki afro dla dorosłych w sklepie Sagatia można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to peruki imprezowe w stylu afro, wykonane z włosów niskiej jakości, służące do zabaw i eventów. Występują w kilku kolorach i są wykonane na bazie zwykłej siateczki elastycznej, która dopasowuje się do wielkości głowy zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. Drugą kategorię stanowią profesjonalne peruki afro dla dorosłych. Wykonane na standardowej i elastycznej bazie perukowej, z regulacją obwodu głowy.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Kto powinien nosić peruki afro dla dorosłych?

Jeśli nie wystarcza Ci już sama zmiana koloru czy długości włosów polecamy sięgnąć po te bardzo modne i kobiece afro loczki. Ich kędziory o skręcie od samej nasady włosów do ich końca w sposób, wydawałoby się, pełen energetycznej magii, przyciąga wzrok i budzi zachwyt. Niesie powiew świeżości, zmian i nieco egzotycznego klimatu.

Peruki z afro lokami jednak nie każdemu będą pasowały. Kędziory optycznie poszerzają twarz i zaokrąglają rysy. Będą idealnie pasowały paniom o szczupłej i pociągłej buzi. Mogą sobie tez bezproblemowo pozwolić posiadaczki owalnej i trójkątnej twarzy. Jednak peruki afro dla dorosłych powinny sobie odpuścić panie o nieco okrąglejszych policzkach, szerszej kości żuchwowej, czy z twarzy w kształcie rombu.

Peruki z afro lokami mogą mieć różną długość i stopień skręcenia włosów. Są od drobnych i spiralnych loków peruki Omenaa, po gruby skręt w modelu Iga, czy Jessica. Afro fryzura to także piękne i zwiewne włosy peruki Olimpia, które zamiast typowego skrętu są pofalowane i pokarbowane. Jedno, co łączy te modele, to unikatowy styl symbolizujący swobodę, artystyczny nieład i naturalny wdzięk.

star star-empty