Treski

Treski – włosy, które urzekają!

Chęć na nową stylizację, która przełamie codzienne schematy, przychodzi coraz częściej? Same ubrania nie wystarczą? Pora na nowe włosy! Treski, które z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze z pewnością poprawią Ci humor! Piękne, klasyczne lub niezwykle kolorowe kitki, ogonki i loki z pewnością pomogą uzyskać zachwycające efekty, będąc przy tym świetnym uzupełnieniem Twoich naturalnych włosów. Brzmi dobrze? Tylko spójrz na pełną ofertę! Mnóstwo najróżniejszych produktów czeka tutaj na Ciebie – różnorodny i bogaty asortyment daje gwarancję, że każda z Pań znajdzie tutaj treskę dla siebie! Atrakcyjna cena daje możliwości do eksperymentowania – w końcu nie trzeba się ograniczać tylko do jednego modelu! Zwłaszcza, jeżeli płaci się za niego kilkadziesiąt złotych.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Najlepsze treski w ofercie sklepu Sagatia

Marzy Ci się piękna, długa i pokaźna kitka? Chciałabyś na co dzień pokazywać się z modnym kucykiem? Nie musisz czekać długich lat, aż włosy będą odpowiednio długie! Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy tak bogatą ofertę na różnego rodzaju treski! Z nimi każdy dzień może nabrać cudownego koloru, a Ty na nowo polubisz swój wygląd! Co więcej, wysoka jakość naszych włosów syntetycznych sprawiają, że produkt jest wygodny, a noszenie nie sprawia żadnych problemów. Jak to możliwe, że włosy syntetyczne za kilkadziesiąt złotych wyglądają aż tak dobrze? To dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym – nauka sprawiła, że syntetyki odznaczają się niesamowitą jakością, a cena jest niezwykle korzystna!

treska
treski
treski dopinki
treski do włosów
treska kok
kucyk treska
treski dopinki koki
treska na gumce
treska dopinka
treska kucyk
treska kucyk na gumce
treska do włosów
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
Treska to super sposób, żeby na szybko przedłużyć włosy. Właśnie kupiłam moją trzecią treskę. Farbuje je pod kolor moich włosów i nikt nie wie, że tak naprawdę moje włosy są krótkie!
  
Ja lubię zmiany, ale nie mam czasu na zapuszczanie włosów, dlatego wybieram treski. Są w różnych kolorach i długościach. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor do naturalnych włosów i nikt nie będzie wiedział, że to treska
  
Treski dopinki to mój sposób na długą fryzurę. Moje włosy są zniszczone po ciąży, a tak mogę zawsze wyglądać pięknie.
  
Przejrzałam Wasze treski do włosów i wybrałam treskę o nazwie Innes. Jest prosta, ma świetny kolor i bardzo naturalnie wygląda na modelce. Może kiedyś odważę się na tę różową :)
  
Treski, dopinki, koki - to wszystko znalazłam właśnie w Sagatii. Dobrze, że w chwili kryzysu trafiłam na taki sklep. Kontakt ze sprzedającymi super, wygląd strony też okej, nie miałam większych problemów. Dzięki za szybką realizację zamówienia.
  
Siostra kupiła mi tutaj treski na klamrze i przyznam, że są niesamowicie wygodne. Czasami lepiej jest wydać kilkanaście zł więcej i mieć produkt, który posłuży miesiące, o ile nie lata :)
star star-empty