Doczepiane włosy

Doczepiane włosy, specjalnie dla Ciebie!

Wielu ekspertów od fryzur poleca, aby swoje niezbyt długie włosy, przedłużyć właśnie za pomocą doczepianych włosów. Taka metoda niesie za sobą niezwykle małe ryzyko zniszczenia ich struktury i wypadnięcia. W dzisiejszych czasach masa kobiet decyduje się właśnie na przedłużenie włosów, głównie ze względu na zmianę wizerunku i wyglądu. Ten produkt nie zniszczy Twoich pięknych, naturalnych pasm, ponieważ nie ingeruje w strukturę włosa.

Włosy na doczep to coraz bardziej popularny produkt wśród kobiet. To nic innego jak pasemka sztucznych lub naturalnych włosów, które przy pomocy klipsa, bądź specjalnego kleju przytwierdzasz do skóry swojej głowy, bądź do odrębnego pasemka włosów. Istnieją dwie metody przedłużania włosów – na ciepło i na zimno. To fenomenalne rozwiązanie dla pań pragnących mieć długie i bujne loki, bez zbędnego czekania!

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Doczepiane włosy – wybierz odpowiednią metodę!

Dwa sposoby na przedłużenie Twoich włosów dają Ci wybór – czy chcesz to zrobić nieinwazyjnie przy pomocy klipsa, czy zaufać swojemu fryzjerowi i wybrać metodę na klej. Doczepianie na ciepło wymaga aplikacji specjalnego kleju tuż przy skórze głowy u nasady włosa, to sposób bardziej skomplikowany, jednak niezwykle skuteczny – nie ma tutaj ryzyka niepowodzenia, ani możliwości, żeby doczepy zaczęły odpadać. Metoda przedłużania na zimno przy pomocy odpowiedniej spinki jest małoinwazyjna i również skuteczna. W żadnym wypadku nie zniszczy Twoich pasemek, nawet kiedy będziesz używać ich codziennie.

Włosy doczepiane mogą być w 100% naturalne, lecz masz szansę dostać także ich syntetyczny odpowiednik. Specjaliści i fryzjerzy zdecydowanie rekomendują przedłużać i zagęszczać włosy naturalnymi pasemkami. Mniej szkodliwe działają na strukturę włosa oraz nie powodują alergii. Zapewniają one także znacznie lepszy i bardziej efektywny wygląd, są lepszej jakości i dłużej będą zachowane w lepszej kondycji. Syntetyczny odpowiednik również nie ma nic sobie do zarzucenia, dostępne na rynku dzisiejsze włosy syntetyczne, są bardzo dobrej jakości, lecz swoim wyglądem i konstrukcją nie dorównują naturalnym pasemkom.

Włosy doczepiane – bezpieczny sposób na piękne, bujne loki!

Przedłużanie włosów jest pozbawione jakichkolwiek konsekwencji zdrowotnych. Musisz jednak pamiętać, aby odpowiednio je myć i pielęgnować, zarówno pasemka, jak i skórę swojej głowy. Kobiety często nachodzi obawa o to, czy ich prawdziwe włosy nie zaczną przedwcześnie wypadać. Wypadanie zdarza się tylko w przypadku, kiedy Twoje doczepy zostały niepoprawnie przytwierdzone, lub kiedy zaniedbasz swoją nową fryzurę.

Bardzo istotne jest to, aby nie doczepiać włosów częściej niż co kilka tygodni, w ten sposób pozwolisz skórze głowy oddychać, a włosy będą mogły odpocząć. Nie zaleca się również noszenia doczepów dłużej niż przez okres 3 miesięcy.

Dobrze jest również udać się do specjalistycznego salonu fryzjerskiego, gdzie zajmie się Tobą profesjonalista. Wówczas będziesz miał gwarancję, że cały zabieg, został przeprowadzony profesjonalnie, a ryzyko, że zostaną one źle przytwierdzone, jest naprawdę znikome. Najcenniejszych porad w dbaniu o Twoje włosy doczepiane udzieli Ci oczywiście specjalista, który wykonał na Tobie cały zabieg.

Doczepiane włosy to genialny sposób na zmianę fryzury!

Włosy doczepione, to również kapitalny pomysł na zoptymalizowanie swojego wyglądu – świetnie spiszą się także na specjalne okazje, na imprezę albo wesele. Nie ma zasady, że musisz je nosić codziennie. Jeśli jednak chcesz się cieszyć długimi pasmami na dłużej – metoda na ciepło przy pomocy kleju zapewni długotrwały efekt. Dopiero po 3 miesiącach łączenia zaczynają być widoczne, co jest sygnałem, aby stare pasma zdjąć i założyć nowe. Kobiety coraz częściej decydują się na przedłużanie włosów, ponieważ diametralnie potrafią odmienić każdy wizerunek dosłownie w kilka minut.

Takie włosy swobodnie możesz poddawać działaniu wysokiej temperatury. Dzięki dobrym jakościowo syntetycznym pasemkom, czy naturalnym lokom, spokojnie możesz prostować je przy użyciu prostownicy, suszyć, a także lokować. Doczepianie włosów pozwoli Ci na natychmiastową zmianę image. Włosy naturalne możesz także swobodnie farbować, na jaki tylko zechcesz kolor! Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, jeśli chodzi właśnie o fryzurę, możesz uzyskać taką, o jakiej zawsze marzyłeś!

Włosy doczepiane – świetna metoda dla każdego!

Warto zaznaczyć, że doczepy możesz dowolnie podcinać i modelować, można ich także użyć tylko i wyłącznie do zagęszczenia swoich naturalnych, bez konieczności ingerowania w ich długość, dlatego są równie świetnym pomysłem dla pań o cienkich pasemkach. Nie musisz się obawiać o stan naturalnego włosa – to zupełnie bezpieczna i mało inwazyjna metoda, która daje kapitalne wrażenie i dodaje niesamowitego uroku. Nie niszczy ona Twoich włosów, a zgrzewy są bardzo małe i praktycznie niewidoczne, co sprawia, że nie musisz ich specjalnie często wymieniać, możesz przymocować je tam, gdzie chcesz i razem z nimi stworzyć kapitalną i efektowną fryzurę. Wybierz dla siebie swoje włosy przedłużane i ciesz się ich zjawiskowym i naturalnym efektem.

włosy clip in
clip on włosy naturalne
włosy kręcone clip in
clip in włosy
treski naturalne clip in
treski clip in naturalne
włosy naturalne clip in
clip in
włosy syntetyczne clip in
włosy clip in on
włosy proste clip in
treski clip in
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
Jak dla mnie włosy doczepiane to sposób, na ładniejszą fryzurę. Noszę przedłużane włoski codziennie, ale wcale ich nie widać. Super się ukrywają pod moimi naturalnymi włosami.
  
Mam dość rzadkie włosy i marzyłam o jej zagęszczeniu. Znalazłam u Was włosy doczepiane i zdecydowałam się na zmianę. Jestem bardzo zadowolona, bo wyglądam pięknie a klipsy pasuja do mojego koloru włosów
  
Znalazłam u Was świetne włosy doczepiane. W końcu mam gęste włosy, a zawsze o tym marzyłam! Klipsy są praktycznie niewidoczne, a chyba o to chodzi :)
  
Cześć! Szukałam dla siebie włosków doczepianych wysokiej jakości. Te, które wcześniej kupiłam, wyglądały na sztuczne i były nieciekawe w dotyku. Te, które kupiłam w Sagatii wręcz przeciwnie. Jestem bardzo zadowolona. Wyglądają jak moje!
  
Włosy doczepiane, które miałam okazję tutaj kupić w 100% spełniły moje oczekiwania. Mam nadzieję, że nawet po roku/dwóch latach użytkowania będą się dobrze sprawdzać. Polecam sklep również ze względu na przemiłą obsługę :)
  
Moim must have okazały się doczepiane włosy. Naturalne leżą na mnie idealnie, fajnie uzupełniają fryzurę, jakościowo też nie odbiegają od syntetycznych zamienników. Bardzo podoba mi się spory wybór modeli doczepów.
star star-empty