Doczepiane włosy syntetyczne

Doczepiane włosy syntetyczne – spełnienie marzeń o długich, bujnych włosach!

Przedłużanie włosów za pomocą doczepianych pasemek do swoich naturalnych to całkowicie bezbolesny i małoinwazyjny zabieg. Właśnie dzięki tej metodzie możesz uzyskać piękny i naturalny efekt, właśnie przy użyciu doczepianych włosów syntetycznych. Przebieg całego procesu zależy od wybranej metody, jednak nie jest łatwo określić, jaki dokładnie sposób będzie dla Ciebie najlepszy, ponieważ każdy z nas oczekuje innych efektów i rezultatów. Wybór powinnaś zacząć od wyboru długości i stanu Twoich nowych pasm.

Zanim podejmiesz właściwą decyzję, warto będzie skonsultować wszystko z fryzjerem. On wówczas zaproponuje najlepszą metodę specjalnie dla Ciebie. Jedną z najczęściej wybieranych metod jest właśnie przedłużanie włosów z udziałem syntetycznych pasemek. Nie każde jednak metody dają pewność, że Twoim włosom zupełnie nic się nie stanie, dlatego tak istotna jest piecza specjalisty. Warto jednak zaryzykować i spróbować, aby przekonać się, jak zjawiskowy efekt potrafią one zapewnić.

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Doczepiane włosy syntetyczne – przemyślany i dobry wybór!

Efekt zależy właśnie od metody, na jaką się zdecydujesz. W ostatnich czasach na popularności zyskuje tzw. metoda kanapkowa. W jej przypadku czas aplikacji pasem włosów jest bardzo szybki i daje iście naturalny efekt. Syntetyczne włosy zastosowane w kanapkowej metodzie, doczepiane są na bezbarwnych silikonowych taśmach do prawdziwych Twoich włosów. Powstałe w ten sposób złączenia nie ciągną skóry głowy, są elastyczne i bardzo miękkie. Doczepy są płaskie i praktycznie niewidoczne, przy czym cechują się wysokim komfortem noszenia.

Efekt doczepiania utrzymuje się przez około 3 – 6 tygodni, po tym czasie łączenia są już na tyle widoczne, że zaleca się ich wymianę, chociaż nierzadko zdjęte przy pomocy rozpuszczalnika na klej włosy są zakładane ponownie, tylko o centymetr wyżej. Na rynku znajdziesz bardzo dużo syntetycznych pasemek najwyższej jakości, które do złudzenia przypominają swoją strukturę, prawdziwego włosa. Bardzo popularnym sposobem na przedłużenie włosów, jest także metoda keratynowa, która polega na przytwierdzaniu, cienkich pojedynczych pasemek do struktury włosa. Ten sposób daje najdłużej utrzymujący się efekt i jest najczęściej wybierana przez klientki. Dopiero po 3-4 miesiącach zabieg wymaga powtórzenia.

Doczepiane włosy syntetyczne – Przedłużanie włosów dla każdej pani!

Decydując się na jedną z metod przedłużania włosów, kobiety zawsze obawiają się, jak wpłynie to na ich naturalne kosmyki. Po kilku latach noszenia doczepów włosy i cebuli mogą delikatnie się osłabić, przez co więcej, włosów będzie zostawać na szczotce. Za najbezpieczniejsza w tym zakresie metoda jest uznawana metoda kanapkowa. Ważnym elementem w całym procesie jest nie tylko odpowiedni wybór metody, lecz także pielęgnacja Twojej nowej fryzury. Wbrew pozorom nie jest to wcale wymagające zadanie, które praktycznie nie różni się niczym od dbałości o swoje naturalne kosmyki. Warto jednak być ostromym i pamiętać o paru ważnych zasadach.

Najistotniejszy jest wybór szczotki o miękkich włoskach i używanie jej delikatnie oraz z odpowiednim wyczuciem. Nie zaleca się również zbyt często myć swoich syntetycznych doczepianych włosów. Twoje pasma nie wymagają intensywnego i mocnego szorowania, wystarczy finezyjnie masować skórę głowy i dokładnie spłukiwać pozostałości szamponu. Ponadto dobrze jest nie kierować strumienia ciepłego powietrza wprost na ich łączenia a pielęgnacyjne oleje nakładać od połowy długości włosa. Zwróć również uwagę, czy Twoja prostownica/lokówka działa na jak najniższej temperaturze, nie szarp i nie ciągaj włosów, czesz je delikatnym ruchem, zaczynając najlepiej od połowy długości całych włosów.

Przedłużanie włosów na każdą kieszeń!

Oczywiście cena danego zabiegu jest związana z poziomem salonu fryzjerskiego, z jakiego zdecydujesz się skorzystać, lecz także od długości i jakości Twoich włosów. Średnio około 40-centymetrowe pasemko syntetycznych włosów waha się od 9 do 25 złotych. Musisz jednak liczyć się z tym, że w późniejszym okresie trzeba zapłacić za podciągnięcie pasm lub ich całkowite zdjęcie. To idealna metoda dla pań, które zdecydowanie nie są zadowolone z długości swoich naturalnych kosmyków.

Doczepianie włosów wzbudza wiele wątpliwości i kontrowersji, ma taką samą liczbę zwolenników, jak i przeciwników. Włosy syntetyczne dostępne na dzisiejszym rynku, są bardzo dobrej jakości i cechują się niezwykłą trwałością oraz szerokim wyborem, więc bez większego problemu znajdziesz idealnie dopasowany do swoich kolor. Produkty z włosów syntetycznych są znacznie tańsze, niż ich naturalne odpowiedniki, a potrafią wyglądać równie zjawiskowo i wyjątkowo. Cechuje je przede wszystkim niezwykłą trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju zniszczenia, produkty nie plączą się ani nie puszą, oraz swobodnie możesz je stylizować, jak i farbować. Syntetyczne doczepiane włosy to bardzo dobry wybór dla każdej kobiety. Jedyne, o czym trzeba pamiętać to właściwa pielęgnacja i dbałość o nową fryzurę, a Twoje nowe włosy będą prezentowały się zjawiskowo i bardzo naturalnie. Sprawdź już dziś!

star star-empty