Peruki naturalne po chemioterapii

Peruki naturalne po chemoterapii a poczucie komfortu

Choroby nowotworowe i konsekwencje leczenia chemioterapią niosą za sobą duże obawy o utratę włosów. Problem dotyczy obu płci, choć mężczyźni rzadziej sięgają po peruki. Włosy dla pań są atrybutem kobiecości. Ich brak potrafi powodować obniżenie pewności siebie. Najczęściej początkowo występuje problem z przyzwyczajeniem się do noszenia peruki, ale szybko staje się to codziennością. W pierwszej kolejności panie szukają rozwiązania, w którym włosy będą jak najbardziej podobne do ich naturalnych oraz miały połysk, a nawet lekkie naturalne zniszczenie, upodabniające perukę z ich włosami, które właśnie straciły. Rzadko która kobieta może przecież cieszyć się idealnie wyglądającymi włosami, jak ma to miejsce w przypadku większości peruk syntetycznych. Dlatego dążenie do podobieństwa własnych włosów sprawia, że panie w pierwszej kolejności przyglądają się ofercie peruk z włosów naturalnych.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki naturalne po chemioterapii – dostosowanie fryzury

Peruki z włosów naturalnych nie są w wyglądzie tak doskonałe, jak syntetyczne. Są pozyskane z ludzkich włosów, które w naturze mają różną kondycję. Producent oferując model peruki, stara się zachować powtarzalność i podobieństwo koloru, fasonu, długości i wagi. Reszta to kwestia przypadku, którego nie potrafimy przewidzieć. Są włosy, które będą podatne i będą układały się praktycznie same, ale trafić się mogą i takie, gdzie modelowanie i układanie będzie wymagane przed każdym założeniem. W obu przypadkach bardzo ważne jest, aby nowo zakupioną perukę dostosować do swoich potrzeb i dopiero potem użytkować.

Dostosowanie peruki naturalnej po chemoterapii

Peruki w naszym sklepie są wykonywane w sposób maszynowy i ręczny. W każdym przypadku mogą trafić się włosy, które będą wypadały. Perukę należy dokładnie wyczesać, aby usunąć resztki niezamocowanych włosów z procesu produkcji. Czasem mogą urywać się pojedyncze włosy, a czesanie ma na celu ich usuniecie.
Następnie warto poprosić osobę fryzjera, o dostosowanie fryzury do naszej twarzy. To kwestia czasem jedynie podcięcia końcówek. Im dokładniej peruka będzie dopracowana, tym ładniejszą fryzurą będziesz się cieszyła. Na koniec zostaje wymodelowanie włosów.

Dobrze dobrana i odpowiednio dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb, przywracają naturalny wizerunek, dzięki temu polepszają samopoczucie i komfort psychiczny.

Peruki naturalne po chemoterapii
peruki po chemioterapii
peruki po chemii
peruka po chemioterapii
peruki po chemioterapii cena
peruki dla osób po chemioterapii
peruki damskie po chemioterapii
peruki dla kobiet po chemioterapii
Peruki naturalne po chemioterapii
peruki dla osób po chemii
jaka peruka po chemioterapii
peruka po chemii
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
W ofercie Sagatii znalazłam naprawdę piękne peruki po chemioterapii. Wcześniej wstydziłam się swoich włosów, teraz wyglądam naprawdę pięknie!
  
Znalazłam w Waszej ofercie peruki po chemii. Na początku długo się opierałam przed peruką, ale teraz nie żałuję. Dodała mi odwagi!
  
Koleżanka nakłoniła mnie na zakup peruki. Kupiona peruka po chemioterapii jest naprawdę piękna - ładniejsza od mojej fryzury. Wygląda bardzo naturalnie!
  
Znalazłam w Waszej ofercie peruki po chemioterapii. Cena była całkiem rozsądna jak na perukę wysokiej jakości. Wygląd naturalnie i spełnia wszystkie moje oczekiwania.
  
W Sagatii znalazłam peruki dla osób po chemioterapii i cieszę się, że właśnie tutaj znajdę specjalistyczne peruki, które swoim wyglądem i cięciem przypominają normalne włosy, normalne fryzury. To świetna namiastka powrotu do normalności dla osób, które są po poważnych przejściach.
  
Peruki damskie po chemioterapii z Sagatii przydały się mojej babci i mamie - jestem wdzięczna, że jest tu sklep, dla którego choroba nie jest tematem tabu, a peruki wyglądają naprawdę dobrze - czasami złudnie przypominają prawdziwe włosy. Doceniam jakość.
star star-empty