Peruki dziecięce

Peruki dziecięce w ofercie sklepu Sagatia

Oferta sklepu dedykowana dla najmłodszych obejmuje dwa typy peruk – są to peruki profesjonalne do codziennego użytkowania i peruki nieprofesjonalne, dedykowane do zabawy i potrzeb scenicznych. Staramy się, aby najmłodsi klienci, dla których dedykowane są te peruki czuli się w nich wygodnie i komfortowo.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki dziecięce imprezowe

To zupełnie inna kategoria produktów, dedykowana dla dzieci. Są to peruki kolorowe, z włosów niższej jakości, ale w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie należy ich traktować jak peruki profesjonalne, a takie, bez których bal, zabawa, czy teatrzyk wystawiany przez dzieci nie mógłby się odbyć. Nawet najpiękniejszy strój na balu przebierańców nie będzie miał pełnego efektu, gdy zabraknie w nim dopełnienia w formie fryzury. Stąd w sklepie Sagatia mamy całą gamę kolorowych peruk dla księżniczki, diabełka, clowna, czy leśnego licha.

Informacja o urlopie

W związku z okresem urlopowym w naszej firmie pragniemy poinformować, że aktualne zamówienia będą realizowane do dnia 30 lipca. Przerwa nastąpi od 31 lipca do 17 sierpnia, dlatego zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 17 sierpnia.

Przepraszamy za niedogodności.

OK, rozumiem

star star-empty