Peruki dziecięce

Peruki dziecięce w ofercie sklepu Sagatia

Oferta sklepu dedykowana dla najmłodszych obejmuje dwa typy peruk – są to peruki profesjonalne do codziennego użytkowania i peruki nieprofesjonalne, dedykowane do zabawy i potrzeb scenicznych. Staramy się, aby najmłodsi klienci, dla których dedykowane są te peruki czuli się w nich wygodnie i komfortowo.

Peruki dziecięce w chorobach z problemami łysienia.

Problem wypadania włosów z powodu chemioterapii, czy schorzenia np. typu łysienie plackowate jest dotkliwym doświadczeniem dla chorego dziecka i wszystkich bliskich. Nierówna walka z chorobą pozostawia ślad na psychice młodego człowieka, które często nie chcąc być odmiennym czuje potrzebę, by jak zdrowi rówieśnicy mieć ładne, zdrowo wyglądające włosy. Oferta peruk dziecięcych profesjonalnych przygotowana jest w taki sposób, by jej użytkowanie było komfortowe i wygodne dla dzieci, a jednocześnie, by wygląd peruk był jak najbardziej odpowiadający realnemu wyglądowi włosów.

Peruki dziecięce imprezowe

To zupełnie inna kategoria produktów, dedykowana dla dzieci. Są to peruki kolorowe, z włosów niższej jakości, ale w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie należy ich traktować jak peruki profesjonalne, a takie, bez których bal, zabawa, czy teatrzyk wystawiany przez dzieci nie mógłby się odbyć. Nawet najpiękniejszy strój na balu przebierańców nie będzie miał pełnego efektu, gdy zabraknie w nim dopełnienia w formie fryzury. Stąd w sklepie Sagatia mamy całą gamę kolorowych peruk dla księżniczki, diabełka, clowna, czy leśnego licha.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał