Program rabatowy

Z uwagi na przeniesienie sklepu na nową platformę mogą wystąpić czasowe problemy z przyznanymi wcześniej rabatami. Jeżeli posiadali Państwo przekroczony próg rabatowy, a nie naliczył się w koszyku prosimy po zakupie o kontakt – po weryfikacji zostanie on naniesiony. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Cenimy lojalność stałych Klientów. Dlatego od dnia 28.10.2013 r. wprowadziliśmy Program Rabatowy. Jego zasady są następujące:

1. Dokonując zakupu w naszym sklepie po zalogowaniu się na swoje konto Klienta zostajesz włączony do Programu Rabatowego polegającego na przypisaniu stałej zniżki na zakupy po przekroczeniu określonych pułapów obrotu w historii utworzonego konta Klienta.

2. Poszczególne progi rabatowe kształtują się następująco:

3. Rabat będzie naliczany przy kolejnym zamówieniu, po przekroczeniu określonego progu rabatowego.

4. Program nie dotyczy zamówień składanych bez logowania.

5. W przypadku, gdy zakup nie został sfinalizowany i nastąpił zwrot produktu – zsumowana wartość zakupów liczona do progów rabatowych zostanie pomniejszona o wartość zwróconego towaru.

6. Sklep Sagatia.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji systemu rabatowego, o czym poinformuje każdorazowo w Aktualnościach.

Miło nam oddać w Państwa ręce nową wersję sklepu Sagatia.

Co zmieniliśmy?
- Logo, a z nim właściwie wszystko. Dziś Sagatia to nowoczesny sklep internetowy.

Co zostało?
- Znane Państwu produkty i załoga, która obsługuje zamówienia od 14 lat.

Zapraszamy do środka.

OK, wchodzę