Peruki na sylwestra

Peruki na sylwestra alternatywą wizyty u fryzjera

Sylwester to czas szałowych fryzur i ekstremalnych zmian wizerunkowych. W tym czasie możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w wyglądzie, a mając dystans do siebie – bawić się zarówno ubiorem, jak i innowacyjną fryzurą. Jednak, gdy do naszej wizji miałaby wkroczyć koloryzacja, radykalne cięcie, przedłużenie, czy totalna trwała zmiana w wyglądzie włosów, które przecież lubimy – warto sięgnąć po alternatywę, jaką jest peruka i po prostu żyć chwilą. Potraktuj perukę, jako dodatek do całości – biżuterię, fajny pasek, czy ekstra buty.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki na sylwestra pod chmurką

Coraz częściej zdarza się, że Nowy Rok chcemy przywitać w większym gronie na koncercie organizowanym pod gołym niebem. Jednak pogoda w grudniu to nie to samo, co czerwcowe, czy lipcowe noce. Niskie temperatury, nawet niekoniecznie ujemne i śnieg, który w tym okresie zawsze może spaść, sprawiają, że bez odpowiedniego przygotowania po prostu zmarzniemy.
Nie musimy wyglądać w tę wyjątkową noc przeciętnie! To właśnie peruki mogą nas wyróżnić z tłumu, pomogą wyrazić naszą osobowość i pozwolą bawić się wiele godzin nawet w grudniową noc pod chmurką. Peruka w tym przypadku pełni rolę czapki. Należy pamiętać, że przez nie okrytą głowę tracimy dużo ciepła i dobra zabawa szybko się kończy… gorączką i bólem gardła.

Najchętniej kupowane peruki na sylwestra

Sylwester to czas, gdy możemy sięgnąć po nawet najbardziej zwariowane fryzury i kolory. Od tych tanich w papuziastych barwach po profesjonalne i pięknie wyglądające fryzury podobne do tych z postaci filmowych, czy identyfikujących nas ze znanymi gwiazdami. To w ten dzień odważnie możemy sięgnąć po srebrne długie włosy z wyplecionym warkoczami, po kolorowe refleksy, czy szalone fryzury afro. Mając swoją fryzurę krótką i minimalistyczną – zaszalejmy i pozwólmy sobie na peruki z długimi włosami, w których zapewne nikt nas na pierwszy rzut oka nie pozna. Liczy się efekt i dobra zabawa. Oferta jest tak szeroka i zróżnicowana cenowo, że każdy może odnaleźć coś dla siebie.

star star-empty