Doczepiane włosy naturalne

Doczepiane włosy naturalne – naturalny i zjawiskowy efekt!

Przedłużanie włosów z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Wiele kobiet za pomocą tej metody decyduje się na szybką zmianę fryzury i wizerunku. Dla każdej pani długie i gęste włosy to priorytet i marzenie. Niestety nie każdy ma wspaniałe geny i musi żyć ze swoimi wolnorosnącymi, cieniutkimi pasemkami. Na szczęście mamy dla tego rozwiązanie! Doczepiane włosy naturalne to kapitalny sposób na spełnienie swojego marzenia o pięknych i bujnych lokach. To ekspresowy patent na totalnie zmieniony image!

Kluczem do sukcesu są oczywiście włosy doczepiane naturalne, które dowolnie możesz stylizować, modelować i farbować. Bardzo dobrze znoszą każdą lokówkę, suszarkę i prostownicę i nie dają Ci żadnych ograniczeń w tej kwestii. To właśnie dzięki nim możesz uzyskać fryzurę, o jakiej zawsze marzyłeś. Naturalne doczepy są gwarancją satysfakcji z końcowego efektu. Lepiej działają na włosy i ich strukturę oraz wyglądają zjawiskowo przed dłuższy czas niż ich sztuczne odpowiedniki. To świetny wybór dla kobiet, które mają krótkie i cienkie włosy. Sprawdź już dziś!

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Doczepiane włosy naturalne specjalnie dla Twoich potrzeb

Dostępnych jest kilka metod, jeśli chodzi o przedłużanie włosów. Jedną jest ta, która przytwierdza pasemka przy pomocy ringów – naturalny kosmyk włosów przykłada się do pasma Twoich naturalnych i na nich zaciska się przy użyciu mikroringa. Kolejnym sposobem jest włos doczepiany na keratynę, w tym wypadku używany jest klej, który mocuje włosy tuż przy nasadzie Twoich, łączy je ze sobą właśnie przy pomocy rozgrzanej keratyny. Keratyna jest naturalnym budulcem włosa, dzięki temu masz gwarancję, że taka metoda nie uszkodzi Twoich pięknych włosów, ponieważ jest całkowicie naturalna.

Trzecim sposobem jest doczepianie Tape On, metoda kanapkowa polega na przytwierdzaniu szerokich pasm włosów przy użyciu kleju, to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które zdecydowanie nie chcą spędzić w salonie fryzjerskim kilku godzin. Czwartym sposobem jest Clip In – czyli najczęściej wybierana metoda wśród kobiet, które doczepiają włosy tylko na specjalne okazje, bądź nie noszą ich codziennie. To włosy przymocowane do tasiemek, które wyposażone są w klipsy, przy ich użyciu wpina się taśmy w swoje naturalne pasma. Zależnie na jakim efekcie Ci zależy – wybierz dla siebie odpowiednią metodę i ciesz się pięknym, naturalnym efektem!

Naturalne włosy doczepiane to najlepszy sposób na nową i zjawiskową fryzurę!

Wiele kobiet obawia się, że kiedy poddadzą się zabiegowi przedłużania włosów, cały efekt będzie sztuczny i widoczny. Przedłużki zyskały złą opinię ze względu na niedoświadczonych w tym zakresie stylistów. Jednak Panie, które wybrały naturalne słowiańskie pasemka, są bardzo zadowolone z końcowego efektu. Dobrze wykonany zabieg, perfekcyjnie komponuje się z naturalnymi włosami i daje oczekiwany rezultat. Nawet po upływie paru miesięcy potrafią one wyglądać zabójczo pięknie!

Kobiety szczególnie chwalą w sobie keratynowe przedłużanie włosów, ponieważ łączenia są niemalże niewidoczne, a cały efekt utrzymuje się bardzo długo, a precyzyjne zgrzanie cienkich pasemek pozwala doczepić je, gdzie tylko zechcesz! To genialny sposób na ekspresową zmianę image, a Twoje marzenie o długich i gęstych włosach staje się rzeczywistością! Nawet jeśli się wahasz – warto zaryzykować. Tutaj nie ma reguły, że przedłużanie włosów koniecznie musi ingerować w ich wygląd – za pomocą tej metody możesz je tylko zagęścić. Takie naturalne pasma można dowolnie przycinać i farbować na kolory, jakie tylko sobie wymarzysz!

Naturalne, doczepiane włosy dla każdego!

Podjęta decyzja o ścięciu swoich włosów na krótko często kończy się rozpaczą, a panią, jakie dokonały już tego wyboru, który jest nie do cofnięcia, na ratunek przychodzą właśnie włosy doczepiane naturalne! Jeśli masz włosy długości 15 cm – to śmiało możesz je przedłużyć dowolną metodą odpowiednią dla swoich potrzeb! /jeśli posiadasz więc krótkie włosy i nie jesteś z tego kompletnie zadowolony, to wybierz doczepiane pasemka, za których pomocą skutecznie pożegnasz fryzurę boba na długi czas! Skoro zawsze marzyłeś o długich włosach, a nigdy nie udało Ci się ich zapuścić, doczepy pomogą spełnić te pragnienia! Ważne jest także, aby odpowiednio dbać o swoją nową fryzurę i nie zaniedbywać jej pielęgnacji – dzięki temu zjawiskowy efekt będzie znacznie dłuższy, a włosy zachowają idealną kondycję.

Istotne jest również to, aby wybrać odpowiednią metodę dla swoich potrzeb i zdecydować, czy chcesz doczepiać włosy tylko okazyjnie, czy chcesz cieszyć się efektem na stałe. Ważne, aby uzyskać pomoc specjalisty w tym zakresie i udać się do zaufanego salonu fryzjerskiego. Jeśli masz lokowane włosy, również znajdziesz doczepy do swoich naturalnych papilotów. W przypadku doczepiania włosów istnieje bardzo małe ryzyko zniszczeń i niepowodzeń. Należy jednak bardzo dokładnie oczyszczać skalp, aby uniknąć niechcianych podrażnień skóry głowy. Doczepianie włosów ma bardzo dużo zwolenniczek, bez wątpienia staje się ono coraz częściej wykonywanym zabiegiem, ponieważ jest małoinwazyjny, skuteczny i daje pożądany efekt. To kapitalne rozwiązanie dla każdej kobiety, która z różnych względów nie może zapuścić swoich włosów. Zaufaj naturalnym doczepianym pasemkom, a na pewno się nie zawiedziesz!

star star-empty