Peruki krótkie

Peruki krótkie najczęściej wybieraną długością włosów

Peruki krótkie są najchętniej kupowanymi produktami w naszym sklepie. Dlatego ich oferta jest bardzo duża i obejmuje łącznie ponad 500 pozycji w kilkudziesięciu modelach.

Wykonanie i zastosowana technologia w wykonaniu peruk krótkich

Kategoria – „peruki krótkie” dotyczy tylko peruk damskich, wykonanych różną techniką i z różnego rodzaju włosów. Znajdziecie produkty z syntetycznych włosów, oraz z naturalnych oznaczonych w sklepie symbolem HH. Zarówno jedne, jak i drugie mogą być wykonane w 100% maszynowo oraz te, które są częściowo wykonane ręcznie, specjalnym szydełkiem łączącym po 2-3 włoski do jednego oczka siateczki. Te ręcznie tkane łatki mogą być w formie różnych wstawek. Ponadto peruki syntetyczne mogą być z tradycyjnego kanekalonu, jak i z lekkich włosów HB. Włosy HB są cieńsze, zwiewniejsze i półmatowe. Te z kanekalonu są gęściejsze i mają najczęściej perfekcyjnie dopracowane fryzury. Wyglądają, jakby właśnie opuściły salon fryzjerski. Natomiast z włosów HB cechują się niewielką wagą, najczęściej poniżej 10, czy nawet 8 dkg. Ich włosy mają naturalny nieład. Osoby ceniące sobie naturalny wygląd peruki często sięgają właśnie po te rzadsze i cieńsze włosy, najbardziej zbliżone wizualnie do swoich. Nieczęsto bowiem zdarza się, aby natura obdarzyła kogoś wyjątkowo gęstymi włosami. Najczęściej właśnie z powodów niedoskonałości swojej fryzury sięgamy właśnie po zakup peruki.

Trwałość i użytkowanie peruk krótkich

Najbardziej niebezpieczny, narażający na szybkie zniszczenie włosów jest dotyk. Dotyczy nie tylko dotyku ręki, ale i np. oparcia fotela, krzesła, a nawet noszenia szali i apaszek dotykających końcówek włosów. Mając krótką fryzurę, można cieszyć się dłużej idealnym wyglądem peruki. Peruki krótkie Sagatia można użytkować codziennie, tak samo, jak zakupione w sklepach medycznych. Nasze produkty nie posiadają atestu PZH, co nie oznacza jednak, że nie mogą być użytkowane powszechnie jako produkt przeznaczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Atesty PZH są jedynie w tym przypadku wytyczną do możliwości ubiegania się o podpisanie umowy na peruki refundowane z NFZ. Wiązałoby się to jednak z podniesieniem kosztów wprowadzonej oferty, dlatego sklep Sagatia chcąc utrzymać jedne z najbardziej atrakcyjnych cen w Polsce, w stosunku do jakości produktu zadecydował, że nie będzie w naszej ofercie peruk z możliwością refundacji NFZ.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał