Peruki krótkie

Peruki krótkie najczęściej wybieraną długością włosów

Peruki krótkie są najchętniej kupowanymi produktami w naszym sklepie. Dlatego ich oferta jest bardzo duża i obejmuje łącznie ponad 500 pozycji w kilkudziesięciu modelach.

Wykonanie i zastosowana technologia w wykonaniu peruk krótkich

Kategoria – „peruki krótkie” dotyczy tylko peruk damskich, wykonanych różną techniką i z różnego rodzaju włosów. Znajdziecie produkty z syntetycznych włosów, oraz z naturalnych oznaczonych w sklepie symbolem HH. Zarówno jedne, jak i drugie mogą być wykonane w 100% maszynowo oraz te, które są częściowo wykonane ręcznie, specjalnym szydełkiem łączącym po 2-3 włoski do jednego oczka siateczki. Te ręcznie tkane łatki mogą być w formie różnych wstawek. Ponadto peruki syntetyczne mogą być z tradycyjnego kanekalonu, jak i z lekkich włosów HB. Włosy HB są cieńsze, zwiewniejsze i półmatowe. Te z kanekalonu są gęściejsze i mają najczęściej perfekcyjnie dopracowane fryzury. Wyglądają, jakby właśnie opuściły salon fryzjerski. Natomiast z włosów HB cechują się niewielką wagą, najczęściej poniżej 10, czy nawet 8 dkg. Ich włosy mają naturalny nieład. Osoby ceniące sobie naturalny wygląd peruki często sięgają właśnie po te rzadsze i cieńsze włosy, najbardziej zbliżone wizualnie do swoich. Nieczęsto bowiem zdarza się, aby natura obdarzyła kogoś wyjątkowo gęstymi włosami. Najczęściej właśnie z powodów niedoskonałości swojej fryzury sięgamy właśnie po zakup peruki.

Trwałość i użytkowanie peruk krótkich

Najbardziej niebezpieczny, narażający na szybkie zniszczenie włosów jest dotyk. Dotyczy nie tylko dotyku ręki, ale i np. oparcia fotela, krzesła, a nawet noszenia szali i apaszek dotykających końcówek włosów. Mając krótką fryzurę, można cieszyć się dłużej idealnym wyglądem peruki. Peruki krótkie Sagatia można użytkować codziennie, tak samo, jak zakupione w sklepach medycznych. Nasze produkty nie posiadają atestu PZH, co nie oznacza jednak, że nie mogą być użytkowane powszechnie jako produkt przeznaczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Atesty PZH są jedynie w tym przypadku wytyczną do możliwości ubiegania się o podpisanie umowy na peruki refundowane z NFZ. Wiązałoby się to jednak z podniesieniem kosztów wprowadzonej oferty, dlatego sklep Sagatia chcąc utrzymać jedne z najbardziej atrakcyjnych cen w Polsce, w stosunku do jakości produktu zadecydował, że nie będzie w naszej ofercie peruk z możliwością refundacji NFZ.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał
peruki damskie krótkie
peruki krótkie damskie
peruki krótkie
peruki krótkie włosy
peruka krótkie włosy
peruka krótka
peruka damska krótka
peruka krótka damska
krótka peruka
włosy krótkie
krótkie włosy
peruki z włosów krótkich