Peruki krótkie

Peruki krótkie najczęściej wybieraną długością włosów

Peruki krótkie są najchętniej kupowanymi produktami w naszym sklepie. Każdy z prezentowanych modeli ma w sobie ukrytą bogatą ofertę kolorystyczną. Dlatego katalog peruk krótkich jest bardzo duży i obejmuje łącznie ponad 500 pozycji w kilkudziesięciu modelach. Oferta wciąż wzbogacana i poszerzana, zgodnie z Państwa sugestiami- tych produktów nie może zabraknąć w żadnej nowej kolekcji!

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Wykonanie i zastosowana technologia w wykonaniu peruk krótkich

Kategoria – „peruki krótkie” dotyczy tylko peruk damskich, wykonanych różną techniką i z różnego rodzaju włosów. Znajdziecie produkty z syntetycznych włosów, oraz z naturalnych oznaczonych w sklepie symbolem HH. Zarówno jedne, jak i drugie mogą być wykonane w 100% maszynowo oraz te, które są częściowo wykonane ręcznie, specjalnym szydełkiem łączącym po 2-3 włoski do jednego oczka siateczki. Te ręcznie tkane łatki mogą być w formie różnych wstawek. Ponadto peruki syntetyczne mogą być z tradycyjnego kanekalonu, jak i z lekkich włosów HB. Włosy HB są cieńsze, zwiewniejsze i półmatowe. Te z kanekalonu są gęściejsze i mają najczęściej perfekcyjnie dopracowane fryzury. Wyglądają, jakby właśnie opuściły salon fryzjerski. Natomiast z włosów HB cechują się niewielką wagą, najczęściej poniżej 10, czy nawet 8 dkg. Ich włosy mają naturalny nieład. Osoby ceniące sobie naturalny wygląd peruki często sięgają właśnie po te rzadsze i cieńsze włosy, najbardziej zbliżone wizualnie do swoich. Nieczęsto bowiem zdarza się, aby natura obdarzyła kogoś wyjątkowo gęstymi włosami. Najczęściej właśnie z powodów niedoskonałości swojej fryzury sięgamy właśnie po zakup peruki.

Trwałość i użytkowanie peruk krótkich

Najbardziej niebezpieczny, narażający na szybkie zniszczenie włosów jest dotyk. Dotyczy nie tylko dotyku ręki, ale i np. oparcia fotela, krzesła, a nawet noszenia szali i apaszek dotykających końcówek włosów. Mając krótką fryzurę, można cieszyć się dłużej idealnym wyglądem peruki. Peruki krótkie Sagatia można użytkować codziennie, tak samo, jak zakupione w sklepach medycznych. Nasze produkty nie posiadają atestu PZH, co nie oznacza jednak, że nie mogą być użytkowane powszechnie jako produkt przeznaczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Atesty PZH są jedynie w tym przypadku wytyczną do możliwości ubiegania się o podpisanie umowy na peruki refundowane z NFZ. Wiązałoby się to jednak z podniesieniem kosztów wprowadzonej oferty, dlatego sklep Sagatia chcąc utrzymać jedne z najbardziej atrakcyjnych cen w Polsce, w stosunku do jakości produktu zadecydował, że nie będzie w naszej ofercie peruk z możliwością refundacji NFZ.

peruki damskie krótkie
peruki krótkie damskie
peruki krótkie
peruki krótkie włosy
peruka krótkie włosy
peruka krótka
peruka damska krótka
peruka krótka damska
krótka peruka
włosy krótkie
krótkie włosy
peruki z włosów krótkich
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
Przejrzałam Wasze peruki damskie krótkie i znalazłam jedną dla siebie. To moja pierwsza peruka, wiec miałam problemy z nałożeniem. Pomogły mi Wasze poradniki! Dziękuję :)
  
Ja chciałam wybrać perukę dla siebie. Zależało mi, aby włosy nie były zbyt długie, więc przejrzałam peruki krótkie damskie i wybrałam fryzurę dla siebie.
  
W ofercie Sagatii znalazłam naprawdę ładne peruki krótkie w różnych kolorach i długościach. Fryzura dobrze się układa nawet bez stylizatorów! Dziękuję!
  
Zobaczyłam ofertę Sagatii, a dokładniej peruki krótkie włosy i pomyślałam, że to strzał w dziesiątkę. Peruki są bardzo naturalne, a fryzury przeróżne, więc można wybrać coś ładnego.
  
Potrzebna mi była na szybko peruka. Krótkie włosy to był ten jeden wymóg, którego nie można było zmienić. Na szczęście znalazłam tutaj taki model, który w pełni mi odpowiadał. Dzięki za szybką realizację zamówienia.
  
Od dawna znany jest mi sklep Sagatia - peruki krótkie, które tu kupiłem to jakość sama w sobie. Doceniam szczegółowość wykonania. Wysyłka też w mega szybkim czasie, dzięki za realizację :)

Informacja o urlopie

W związku z okresem urlopowym w naszej firmie pragniemy poinformować, że aktualne zamówienia będą realizowane do dnia 30 lipca. Przerwa nastąpi od 31 lipca do 17 sierpnia, dlatego zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane po 17 sierpnia.

Przepraszamy za niedogodności.

OK, rozumiem

star star-empty