Peruki damskie krótkie włosy

Peruki damskie – krótkie włosy

Niewątpliwie największą popularnością w sklepie Sagatia cieszą się peruki damskie krótkie włosy. To ten rodzaj fryzur okazuje się najwygodniejszy i najbardziej praktyczny. Spośród szerokiej gamy tych produktów klienci mają do wyboru nie tylko ogromną gamę modeli i kolorów, ale też samego wykonania peruk.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki damskie – krótkie włosy lekkie

Najbardziej komfortowe i najchętniej kupowane peruki damskie krótkie włosy to te, które mają najmniejszą wagę. Ich bazy są wykonane na rzadszych siateczkach koronkowych, z pełną regulacją obwodu głowy, ale z lekkich włosów, tzw HB. Mają one niezwykle małą wagę, najczęściej poniżej 10 dkg, Same włosy są wtedy cienkie, fruwające na wietrze i półmatowe. Do złudzenia przypominają ludzkie włosy. Są też modele wykonane standardowo, z włosów syntetycznych – kanekalonu. Mają zawsze regulację obwodu głowy, a ich baza jest wykonana z elastycznej bazy dopasowującej się do kształtu głowy.

Peruki damskie „krótkie włosy” z włosów naturalnych

W Sagatii są też peruki damskie krótkie włosy wykonane z włosów ludzkich. Ich niska cena często zaskakuje wielu klientów, ale ma to swoje uzasadnienie ekonomiczne. Krótkie peruki tzw human hair są często wykonane w pełni maszynowo, co oznacza, że odpowiednio przygotowany surowiec w postaci ludzkich włosów jest fabrycznie mocowany do taśm tak, jak włosy syntetyczne i z nich szyte są maszynowo peruki. Ręcznie wykonane elementy zawsze podnoszą finalną cenę produktu, jednak w przypadku tych peruk technologiczne zastąpienie ich maszynowym wykonaniem pozwala na zredukowanie tych kosztów. Peruki damskie krótkie włosy są podstawową kategorią produktów w Sagatii, dlatego ich oferta stale będzie poszerzana.

star star-empty