Peruki półdługie

Peruki półdługie w sklepie Sagatia

Peruki z kategorii półdługich to te, których włosy sięgają ramion, ale nie są z reguły dłuższe, niż do połowy łopatek. Tak zwana długość przejściowa, może mieć swoje bardzo ładne, kobiece stylizacje. Długie włosy nie każdemu pasują, a półdługie są chętnie kupowane przez klientki w różnym wieku. Sklep Sagatia oferuje produkty z włosów syntetycznych oraz naturalnych. Takie włosy można nosić ułożone jak w oryginale, czyli rozpuszczone, lub można je upinać. Są wygodne i niezwykle kobiece. Oferta blisko 300 propozycji powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki półdługie – jakość i wykonanie

Wśród peruk półdługich mamy modele wykonane całkowicie maszynowo, ale są i wykonane ręcznie, ze wstawkami. Na ich wykonanie włożony jest dużo wyższy nakład pracy niż w te wykonane maszynowo. Jednak komfort użytkowania jest zdecydowanie wyższy – bardziej przewiewne i oczywiście cieńsze przy zachowaniu standardowej gęstości. Peruki półdługie syntetyczne również mogą być z różnej jakości włosów. Dostępne są modele wykonane z tradycyjnego kanekalonu, z włosów lekkich, jak i z włosów, które można poddawać termo-modelowaniu.

Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
Peruki półdługie są chyba jednymi z najpopularniejszych i wcale mnie to nie dziwi. Sama się na taką zdecydowałam :) peruka na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, włosy w dotyku są niesamowicie przyjemne, co jest ogromnym plusem. Myślę nad jeszcze jakimś modelem peruki, ale to pewnie w najbliższym czasie zrealizuję zamówienie.
  
Półdługa peruka, w którą zaopatrzyłam się w Sagatii obecnie sprawdza się naprawdę dobrze - skóra głowy oddycha, taka półdługa peruka idealnie sprawdzi się na lato i wczesną wiosnę :) Cenię sobie jakość peruki i to, że tak naprawdę nie rzuca się w oczy. Dziękuję za szybką przesyłkę.
  
Jednym z moich marzeń była peruka półdługa i oto w końcu jest :) Z zakupu jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że przez kolejne lata egzemplarz będzie spełniał swoje zadanie. Dostawa w terminie, wszystko pięknie zapakowane, nie mam zastrzeżeń.
  
Zakup odpowiedniej peruki wcale nie jest taki prosty, jeśli jest się w tym temacie początkującym. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Sagatii, otrzymałam tutaj pomoc przy wyborze, na jaką liczyłam. Peruki damskie półdługie były najtrafniejszym wyborem na start - mój model leży na mnie idealnie, włosy pięknie się układają i nie plączą, choć i tutaj potrzebna jest wprawa.
  
Jeden z moich ulubionych sklepów - Sagatia. Peruki półdługie sprawdzają się w moim przypadku najlepiej - włosy nie są za długie, ani za krótkie, akurat. Jakościowo włosy są super w dotyku, nie elektryzują się, właściwa pielęgnacja działa cuda.
  
Wszystkie peruki naturalne półdługie, jakie znalazłam w ofercie Sagatii wizualnie mi podpasowały. Mam nadzieję, że ta, którą wybrałam bardzo dobrze się sprawdzi i będzie się trzymać solidnie na głowie. Czekam na przesyłkę i na pewno później wystawię kolejną opinię.
star star-empty