Peruki damskie półdługie włosy

Peruki damskie – półdługie włosy

Gdy krótka fryzura wydaje się dla nas za mało kobieca, a długie włosy groteskowe, lub po prostu niepraktyczne pozostaje nam wybór pośrodku – peruki damskie półdługie włosy. To odpowiednia długość dla prawie każdej kobiety, niezależnie od wieku. Tym bardziej, że jak poznamy ich zalety, zrozumiemy, jak praktycznym mogą być rozwiązaniem. Stosując różnego rodzaju triki możemy za ich pomocą nieco oszukać naturę i skorygować drobne mankamenty naszej twarzy.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki damskie – półdługie włosy modelują owal twarzy

Zasada podstawowa doboru fryzur jest taka, że idealną figurą geometryczną dla twarzy jest owal. To z nim możemy zwojować świat w praktycznie każdej fryzurze. Mając jednak uwydatnione kości policzkowe, czy szeroką żuchwę musimy tak manewrować fryzurą, by ukryć co niepożądane, lub odciągnąć uwagę od pewnych mankamentów.

Obszerna oferta peruk damskich – półdługie włosy

Peruki damskie półdługie mają tak szeroką gamę produktów, że z powodzeniem dopasujemy którąś z nich praktycznie do każdego kształtu twarzy. Pazurkami na wysokości brody, lub policzków skorygujemy kształt trapezu, czy rombu, a loczkami od wysokości nosa zaokrąglimy wąski i długi podbródek trójkąta. Wiele peruk damskich półdługich ma skośne grzywki zaczesane na bok. To dzięki nim niskie czoło optycznie uzyska większą długość, natomiast fryzury w stylu boba z równą i prostą grzywką, skorygują bardzo wysokie czoło i podkreślą wąską szyję.

Peruki damskie półdługie włosy mają swoją magię i wiele zwolenniczek. Sagatia zawsze będzie zabiegała, aby oferta tych peruk była stale poszerzana i coraz bardziej atrakcyjna.

star star-empty