Peruki mono part

Peruki mono part ekonomiczną alternatywą 

Wstawki ręcznie tkane w perukach podnoszą komfort użytkowania i doskonałość fryzury.  Mają jednak niemały wpływ na cenę, a tym samym zainteresowanie większego grona odbiorców. Peruki mono part są małym elementem wstawionym w miejscu, gdzie włosy zaczesywane są na boki, aby nie zdradzać w tych newralgicznych punktach, że mamy na głowie perukę.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Rodzaje wstawek w perukach mono part

Małe ręcznie tkane wstawki mono part możemy znaleźć w dwóch strategicznych miejscach. Pierwszy z nich dotyczy fryzur bez wyraźnie zarysowanego przedziałka. Włosy zazwyczaj w takiej peruce rozchodzą się z określonego punktu na głowie – czubka głowy lub gdzieś na boku, skąd zaczesywane są na boki i grzywkę. To rozwiązanie zazwyczaj stosowane jest w modelach z krótkimi włosami.

Drugą formą takiej wstawki jest pasek mikro skóry w miejscu przedziałka. Przedziałek z rozwiązaniem ręcznie wykonanej łatki wygląda bardzo naturalnie i spełnia nawet najwyższe oczekiwania względem peruk u najbardziej wymagających klientów. A jednocześnie nie mają bardzo wysokiej ceny.

Peruki mono part z przedziałkiem ręcznie tkanym

Ten rodzaj peruk coraz bardziej podbija rynek w ostatnich latach. Dziś praktycznie każda nowa kolekcja wprowadzana do oferty obejmuje coraz więcej modeli z tym rozwiązaniem, zastępując peruki z pełniejszymi segmentami. Często przy połączeniu przedziałka mono part z rozwiązaniem lace front otrzymujemy wspaniałe, realnie wyglądające peruki w najmodniejszych fasonach  kolorach.

star star-empty