Peruki damskie syntetyczne

Peruki damskie syntetyczne podstawowym asortymentem sklepu Sagatia

Sklep Sagatia sprzedaje peruki od 2005 r., corocznie zyskując zaufanie coraz większego grona Klientów. Od samego początku podstawą oferty były produkty syntetyczne ze względu na ich popularność, dostępność i przystępne ceny. Wiele z modeli znajduje się do dziś w ofercie ze wznowioną do kanonów mody kolorystyką. Są chętnie kupowane i ponadczasowe. Klasyka nie wychodzi nigdy z mody. Jedynie trendy kolorystyczne miewają migracje. Niesłabnące zainteresowanie tymi perukami jest powodem do stałego poszerzania oferty. Dziś poza dostępnymi od lat modelami, jak Anna, Fanlan, czy Anastasia oferujemy wiele wykonanych w nowoczesnej technologii, zgodnymi z aktualnymi trendami mody pod względem kolorystyki, jaki fasonów.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Rodzaje włosów w perukach damskich syntetycznych

Kanekalon to włókno do złudzenia przypominające ludzkie włosy. Wraz z zapotrzebowaniem i coraz wyższymi oczekiwaniami klientów technologia produkcji włosów sztucznych rozwija się w szybkim tempie. Dawniej podstawą był ładnie i naturalnie wyglądający włos, ewentualnie lateks imitujący skórę w miejscu przedziałka. Dziś oczekujemy, by włosy miały większą odporność na zniszczenia, by można je było modelować na gorąco, a sama forma wykonania, była jeszcze bardziej przypominająca naturalnie rosnące na głowie włosy. Stąd w perukach damskich naturalnych pojawiły się koronki lace front i przedziałki mono – ręcznie wykonane elementy, gdzie do cienkiej siateczki w kolorze cielistym są utkane szydełkiem pojedyncze włosy.

Wysoka jakość peruk damskich syntetycznych

Najnowsze modele peruk pochodzące ostatnich kolekcji zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieznacznie wyższa cena ma swoje uzasadnienie w zastosowanej technologii i
materiałach. Dobrze dobrana, odpowiednio założona i uczesana jest łudząco podobna do włosów naturalnie rosnących na głowie i znacznie wpływa na komfort jej użytkowania.

star star-empty