Peruki męskie naturalne

Rodzaj i forma wykonania peruk męskich naturalnych w ofercie sklepu Sagatia

Peruki męskie naturalne sprzedawane w naszym sklepie internetowym są w bardzo atrakcyjnych cenach, co zaskakuje wielu klientów. Ma to jednak swoje wytłumaczenie ekonomiczne.
Peruki męskie naturalne są wykonane z włosów pochodzących z Indii. Niewysoki koszt, jaki producent ponosi z tytułu zakupu tych włosów, oraz fakt zastosowanej technologii produkcji peruk w pełnym systemie maszynowym sprawia, że ostateczna cena nie jest wysoka i stanowi ciekawą alternatywę ofertową w stosunku do peruk syntetycznych.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki męskie naturalne – pielęgnacja

Peruki te, analogicznie do peruk damskich z włosów naturalnych myjemy zawsze pod strumieniem bieżącej ciepłej wody. Do mycia używa się szamponów i odżywek z serii „do włosów farbowanych” dostępnych w drogeriach. Naniesiony na dłoni szampon rozprowadza się po peruce w kierunku od grzywki do potylicy. Włosów podczas mycia nie plączemy i nie pocieramy. Po dwukrotnym umyciu i wypłukaniu każdorazowo stosuje się odżywkę do włosów, która zmiękcza, nawilża i zamyka łuski włosów zapobiegając wypłukiwaniu się koloru. Jeżeli opis użytkowania odżywki wskazuje na spłukanie, dokładnie usuwamy jej ślady z włosów polewając ją bieżącą wodą. Osuszoną ręcznikiem perukę czeszemy i suszymy suszarką, lub pozostawiamy do samodzielnego wyschnięcia. Włosy będą wymagały modelowania i ułożenia po myciu.

Użytkowanie peruk męskich naturalnych

Peruki męskie naturalne można stosować do codziennego użytkowania. Są to profesjonalne peruki, które można nosić po chemioterapii, czy schorzeniach powodujących wypadanie włosów. Są panowie, którzy bez problemu w podobnych przypadkach akceptują swój wizerunek bez włosów na głowie, ale dla mężczyzn, dla których ten brak jest dotkliwym doświadczeniem najprostszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w perukę męską z włosów naturalnych, lub syntetycznych.

star star-empty