Peruki szare

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał
Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 4 customer reviews
  
Moim zdaniem peruki szare są świetną odmianą od popularnych blondów i brązów oraz czerni. Można zobaczyć siebie w zupełnie innej odsłonie, co mi się mega podoba. Jakość peruki zachwycająca, wysyłka też w deklarowanym terminie. Jestem zadowolona.
  
Szara peruka długo wisiała na mojej liście marzeń, aż w końcu mam ją u siebie. Warta swojej ceny jak za taką jakość. Włosy układają się bardzo dobrze, nie mam problemu z jej rozczesaniem i pielęgnacją. Jestem zadowolona i polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali. Pani Iwona z pewnością Wam doradzi!
  
Do mojej urody najbardziej pasowała peruka szara i też na taki model się zdecydowałam. Jestem zadowolona z zakupu, włosy dobrze się układają, odpowiednio wypielęgnowane nie sprawiają kłopotu. To trochę inny rodzaj włosa, niż taki na którym wcześniej pracowałam - bardzo dobry jakościowo.
  
U mnie szare peruki mają specjalne miejsce w sercu :) Uwielbiam ten odcień, zawsze można coś pięknego z tego wyczarować. Peruka od Sagatii to wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Dziękuję też za terminową wysyłkę, jak zwykle mogę polegać na Pani Iwonie :)
star star-empty