Clip in włosy syntetyczne

Zestawy clip in syntetyczne to najwyższa jakość

Jesteśmy przekonani, że zestawy clip in syntetyczne oferowane w sklepie Sagatia są najlepszej jakości na polskim rynku. Przez ponad 10 lat sprzedaliśmy tak dużą ilość kompletów, rozmawialiśmy z wieloma klientami słuchając ich opinii, w tym wracających po wielu miesiącach, lub po roku, że mamy świadomość, że takiego produktu nie wymienia się w ofercie na „lepszy bo nowszy”.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Zestawy clip in syntetyczne w praktyce

Zestawy clip in syntetyczne wykonane są z włosów NGO. Zarówno proste, jak i falowane, można poddawać modelowaniu lokówką, lub prostownicą. Są gęste, o bardzo naturalnym wyglądzie i przepięknych, realnych kolorach.
Zestawy clip in syntetyczne są bardzo duże. Wielu klientów w rozmowie pyta nas o pomysł zakupu dwóch zestawów, by osiągnąć efekt WOW! Zawsze odradzamy takie pomysły, bo już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że zestaw wystarcza na wykonanie ładnej fryzury. Często też, zdaniem wielu osób, które go zakupiły, okazuje się, że jest w nim za dużo taśm, by wszystkie doczepić na włosach.

Zestawy clip in syntetyczne i ich możliwości

Pasma można modelować na gorąco. Nie mówimy, że jest to łatwe zadanie, ale jeżeli poświęcimy odpowiednią ilość czasu nasze włosy mogą zamienić się w spiralne, drobne loczki. Aby zakręcić lokówką pasemko z zestawów clip in syntetycznych należy rozważyć, czy nie zawijać ich długości w 3 odcinkach: na górze, środek i na dole. Każdy odcinek pasemka nawiniętej na rdzeń lokówki ustawionej na temperaturę 200°C należy podgrzewać około 1 minutę. Potem delikatnie zsuwamy i zostawiamy skręt do wystygnięcia. Długo, mozolnie, ale z gwarantowanym efektem włosy są w stanie zamienić się w poskręcaną w loki fryzurę.

Włosy z zestawu można umyć w warunkach domowych – rozczesane włosy wkładamy do miski z ciepłą wodą i dowolnym szamponem. Układamy je spiralnie, nie plącząc przy tym pasm. Tak zostawiamy na 5-10 minut. Następnie przez delikatne ugniatanie i masowanie myjemy i płuczemy w czystej wodzie. Obie czynności powtarzamy i tak dwukrotnie umyte i wypłukane włosy z zestawów clip in syntetycznych odciskamy w ręczniku. Rozczesane rzadkim kauczukowym grzebieniem zostawiamy do wyschnięcia, lub suszymy suszarką.
Włosów tych nie można farbować, ale z powodzeniem można zastosować tonujące płukanki – niebieską, lub fioletową, które nadadzą bardziej platynowy odcień blondu.
Szczęśliwe użytkowniczki tych kompletów cieszą się pięknymi i gęstymi włosami nosząc je wielokrotnie w wersji rozpuszczonej, lub zaplatają pasma ze swoimi włosami w warkocze i fantazyjne koki.

star star-empty