Lace front

Lace front – gwarancja naturalnego wyglądu

Lace front jest to ręcznie tkany element bazy peruki znajdujący się na linii brzegowej na czole – od skroni do skroni. To innowacyjna technologia poprawiająca wygląd peruk by sprawiały wrażenie włosów realnie rosnących na głowie, wyrastających z cebulek włosowych. Dzięki zastosowaniu tych frontów włosy w peruce mogą być zaczesane do tyłu, lub mocniej odsłaniać twarz.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Lace front – indywidualne dostosowanie peruki do własnych potrzeb

Lace front jest wykonany z siateczki w kolorze cielistym, często o pewnym stopniu elastyczności, aby dopasował się do kształtu twarzy, Po założeniu jest on mało widoczny i prawidłowo dobrany zlewa się z cerą. Zazwyczaj siateczka jest długa, kilku centymetrowa i przy dopasowaniu peruki do swoich potrzeb należy obciąć ją obciąć nożyczkami na odległość ok. 0,5 cm od linii, jaką chcemy uzyskać w peruce jako jej brzeg na czole. Nie należy obawiać się, ze lace front popruje się, czy rozpadnie. Producent zakłada, że każdy dopasuje lace odpowiednio do swojej twarzy.

Lace front – dopasuj go do siebie

Włosy na lace front można dodatkowo przerzedzić wyskubując je z siateczki. Są one mocowane ręcznie, pojedynczo, za pomocą specjalnego szydełka.
Aby jeszcze bardziej poprawić realizm peruki z lace front możemy po jej dopasowaniu i przerzedzeniu przed każdym założeniem delikatnie wytamponować lace od wewnątrz płynnym pudrem. Mimo, że maleńkie węzełki mocujące pojedyncze włosy na oczkach siateczki wyglądają już realnie, to maskując je w podkładzie do cery uzyskamy efekt cienkiego włosa wychodzącego wprost z naszej skóry na czole. Taki efekt wart jest nieco podniesionej ceny peruki, ponieważ znacznie podnosi komfort jej użytkowania.

star star-empty