Peruki blond

Peruki blond – bogactwo odcieni

Blondy są naturalną kolorystką dla naszej szerokości geograficznej. Dlatego w sklepie Sagatia peruki blond stanowią najszerszą gamę spośród dostępności kolorów. Z zakresu blond możemy rozpoznać kolory od chłodnej szatynki (kolory ciemnego blondu) przez słowiańskie średnie, jasne i platynowe ciepłe blondy po chodne, skandynawskie kolory w tonacjach popielato perłowych. Czasami w odniesieniu do blondów powstają kwestie dyskusyjne, gdzie kończy się paleta brązów, a zaczyna się kolor ciemnego blondu lub gdzie jest granica między jasnymi rudościami i ciepłymi złotymi blondami.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Zalety posiadania peruki blond

Podczas zakupu peruki bardzo ważną kwestią jest odpowiedni dobór do typu sylwetki, kształtu twarzy.

Do środkowoeuropejskiego typu urody świetnie pasują odcienie blondów. Z tego powodu w sklepie oferujemy wiele odcieni – jasne, złote, platynowe, miodowe, beżowe, czy popielate. Kolor dopasowuj
przede wszystkim w zależności od odcienia cery. Gdy jest jasna i nieskazitelnie jednolita pozwól sobie na platynowe kolory blondów, jednak przy cerze naczynkowej, czy ze skłonnościami do przebarwień unikaj bardzo jasnych oraz złotawych odcieni. Szarą cerę najładniej podkreślisz przy beżowych i bursztynowych tonacjach włosów. Sam kolor blond poza bogactwem kolorystyki ma też inne zalet. Między innymi odmładza optycznie, łagodzi rysy twarzy i ładnie podkreśli kolor oczu i ich oprawę.

Peruki blond w każdym modelu

Blondy były i będą topowym kolorem w ofercie sklepu. Są dostępne w prawie każdym modelu, niezależnie od długości. O ile w perukach syntetycznych mamy w ofercie wiele odcieni, to znaczne ograniczenia w ilości tonacji są w perukach z włosów naturalnych. Wynika to z technologicznych uwarunkowań – peruki naturalne w naszym sklepie wykonujemy z włosów chińskich i indyjskich, które
naturalnie są tylko w kolorze czarnym. Uzyskanie koloru blond wymaga wielu zabiegów i ma negatywny wpływ na kondycję włosów.

star star-empty