Peruki damskie blond

Peruki damskie blond – sklep Sagatia

Brunetki kontra blondynki. Ile osób tyle gustów i spór, całe szczęście, nigdy nie będzie rozstrzygnięty. Dzięki temu jest bardziej kolorowo i zawsze pozostaje nam możliwość zmiany zdania i koloru włosów. Panie z natury są często przekorne szukając skrajnie różnych rozwiązań.

Gdy włosy rosnące na głowie są czarne, brązowe, lub rude, a nam się marzy jasny kolor włosów nasze myśli wędrują w jednym celu – „zafarbować”. Farbowanie często wpływa negatywnie na ich jakość i najczęściej daje niestety nietrwały efekt. Zwłaszcza farbowanie włosów na jasne kolory.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki damskie blond alternatywą dla farbowania

Tu z pomocą proponujemy najprostsze rozwiązanie dla pań – peruki damskie blond. Nie zniszczą ciemnych włosów jak agresywne farby, które by uzyskać piękny jasny odcień – należy najpierw poddać dekoloryzacji, a potem farbowaniu. Same farby mają różną trwałość, zdarza się, że blakną, a ciemny odrost już po miesiącu gasi nawet najpiękniejszy efekt blond włosów. Tragedią staje się jeszcze fakt, gdy okazuje się, że efekt koloryzacji mija się z naszymi oczekiwaniami, a włosy stały się suche i łamliwe.

Ale pamiętajmy – zawsze możemy zostać piękną blondynką nie niszcząc swojej natury. Peruki damskie blond to szybki efekt jasnowłosej fryzury bez przesuszania i niszczenia naturalnie rosnących włosów na głowie. Peruki doskonale ukryją nawet ciemne, długie i gęste włosy. Są wygodne, praktyczne i mogą wnieść w naszym wyglądzie zaskakujące efekty. Jasne włosy wygładzają rysy, pięknie podkreślają kolor niebieskich, czy piwnych oczu i wizualnie najczęściej odejmują kilka lat. Jednak warto rozważyć czy drastyczna zmiana koloru włosów, zwłaszcza dla brunetek, warta jest ryzyka utraty ich zdrowego wyglądu dla efektu WOW!

Dziś, gdy jakość peruk na światowym rynku jest coraz doskonalsza i coraz bogatsza pod względem kolorów i fasonów, warto sięgnąć po produkt, jakim są właśnie peruki damskie blond i wybrać dla siebie tą idealną i dopasowaną do chwili gotową fryzurę blondynki.

star star-empty