Peruki kolorowe dla dzieci

Peruki kolorowe dla dzieci na udany bal karnawałowy

Każda mama chyba pamięta przygotowania do balu przebierańców swojej pociechy, lub do sztuki teatralnej wystawianej przez przedszkolaków. Uszycie, lub nawet wypożyczenie gotowego stroju to nie lada wyzwanie. Ale każdy wie, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego kominiarz bez wysokiego czarnego cylindra, czy żołnierz bez atrybutu, jakim jest karabin nie będzie wyglądał jak profesjonalne przebranie. Są stroje, dla których bardzo ważnym atrybutem są włosy – ich fason, lub kolor. Oferta sklepu Sagatia dopasowana jest tak, by sprostać wielu wyzwaniom podczas kompletowania kostiumu na bal przebierańców lub do ważnej roli w sztuce teatralnej w przedszkolu.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Peruki kolorowe dla dzieci uzupełnieniem kostiumu

Najpiękniejsze Wróżki i Królewny zawsze mają długie, kręcone i najlepiej kolorowe włosy. Piękna długa suknia to połowa efektu. Buciki i włoski dla każdej dziewczynki są niezwykle ważnym elementem stroju na przebranie. W sklepie Sagatia mamy kilka modeli i kolorów takich „księżniczkowych” fryzur z puklami loków i pastelowymi kolorami.
Nie mniej popularny jest fason peruki afro. Czarne, mocno zakręcone loczki to ważny atrybut przy stroju Diabełka, czy Murzynka. Gdy włosy są w innym kolorze najczęściej są dopełnieniem stroju pajacyka, lub clowna. Są też peruki dla aniołków, stworów baśniowych, czy bardzo kolorowe peruki w stylu boba.

Peruki kolorowe dla dzieci – oferta

Ceny peruk do zabawy są symbolicznie niskie. Sięgają poziomu cen marketowych. Peruki nie należą do profesjonalnych, nie mają regulacji obwodu głowy, ale ich rozmiar dopasuje się użytkownika niezależnie od jego wieku. Dedykowane dla chłopców i dziewczynek w wieku od przedszkolaka do osoby dorosłej.

star star-empty