Szybkie płatności

Jeśli posiadają Państwo konto w jednym z banków obsługiwanych przez system płatności natychmiastowych online (Przelewy24, lub PayU) mogą Państwo przy składaniu i potwierdzeniu zamówienia wybrać tą formę zapłaty. Płatność odbywa się w połączeniu szyfrowanym poza witryną sklepu. Zostają Państwo przekierowani na stronę logowania swojego banku. Po dokonaniu i potwierdzeniu płatności otrzymujemy informację o zapłacie.

Jeżeli życzą sobie Państwo dokonać zapłaty przy użyciu karty kredytowej lub płatniczej (umożliwiającej płatności w internecie) mogą Państwo przy składaniu i potwierdzeniu zamówienia wybrać tą formę zapłaty. System umożliwia również dokonywanie wpłat za pomocą zagranicznych kart płatniczych. Płatność odbywa się w połączeniu szyfrowanym poza witryną sklepu. Zostają Państwo przekierowani na stronę logowania swojego banku lub centrum autoryzacji kart. Po dokonaniu i potwierdzeniu płatności otrzymujemy informację o zapłacie.

Jeśli Państwa Banku nie ma na liście płatności online, prosimy o dokonanie tradycyjnego przelewu na konto bankowe podawane w emailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji.

Płatności online obsługuje serwis tpay

Logo tpay.com

Ponadto istnieje możliwosć zapłaty w systemie PayPal

PayPal

Do wszystkich płatności on-line doliczana jest opłata w wysokości 2,5 % od wartości przelewu

star star-empty