Doczepiane grzywki

Doczepiane grzywki – zmień swój wygląd w prosty sposób

Nie jest tajemnicą, że drobne triki doboru fryzury pozwalają nam optycznie skorygować kształt twarzy, by podkreślić, co chcemy, a odwrócić uwagę od tego, co nie do końca chcemy eksponować. Do tego służą m.in. pazurki loki, czy grzywki. Te ostatnie, dobrze dobrane, potrafią wyszczuplić, lub skrócić twarz.

Najkorzystniejszą figurą geometryczną w odniesieniu do twarzy jest owal, dlatego też za pomocą doczepianych grzywek nie czekając na efekt odrastania włosów, lub ryzykując ścięcie bez przewidzenia efektu, możemy w prosty sposób cieszyć się radykalną zmianą bez naruszania swoich włosów. Jeżeli nasze czoło jest wysokie, a twarz mocno pociągła stylizując grzywkę w gęstą i prostą sprawimy, że buzia wyda się krótsza, bardziej proporcjonalna. Natomiast posiadaczki niskiego czoła, lub okrągłej twarzy powinny wypróbować fryzury ze skośną grzywką zaczesaną na bok.

Nie ryzykuj i wypróbuj doczepiane grzywki

Nie zawsze mamy przekonanie, czy pomysł ścięcia włosów na grzywce będzie trafiony. Zachęcamy wtedy do zakupu doczepianych grzywek. Grzywki ze sklepu Sagatia są rodzajem niewielkich wstawek, na wzór tupetów, przypinanych do głowy w części ciemieniowej. Mocuje się je malutkimi spineczkami clip in, które utrzymają je na nawet rzadkich włosach.

Doczepiane grzywki mają włosy dookoła całej bazy, co oznacza, że po założeniu ich mamy nie tyko włosy na czole, ale i cienką warstwę łączącą się z naszymi włosami na bokach i z tyłu. Wykonane są z włosów podatnych na termomodelowanie, czyli można zgodnie z rodzajem naszych włosów zakręcić je lokówką, lub wygładzić prostownicą.
Doczepiane grzywki cieszą się dużą popularnością wśród kobiet szukających urozmaicenia fryzury, ale tez tych cierpiących na łysienia, czy przerzedzenia włosów w części ciemieniowej.

show blocks helper
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał