Pesemka do przedłużania włosów

Pasemka do przedłużania włosów z katalogu Sagatii

Posiadaczki półdługich, lub krótkich włosów nie muszą dziś czekać całymi miesiącami, czy latami, by móc cieszyć się z długich, pięknych włosów przykrywających przynajmniej łopatki. Przedłużanie metodą clip in pozwala na bezinwazyjne dla włosów uzyskanie długiej fryzury w krótkim czasie, w zaciszu domowym, bez konieczności wizyty w specjalistycznym zakładzie fryzjerskim. Bajeczną fryzurę przyczepiamy sami przed lustrem w kilka minut i tyleż samo potrzebujemy czasu, by powrócić do swojej naturalnej długości. Sam zabieg nie jest skomplikowany.

 

pokaż pomocnika bloków
Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Pasemka do przedłużania włosów-sposób wykonania

Pasemka do przedłużania włosów są przymocowane są do różnej długości taśm. W zestawach znajduje się zazwyczaj kilka taśm szerokich i kilka pojedynczych, tzw singli. Całość wystarcza na przedłużenie i zagęszczenie włosów na całej głowie. Do taśm przymocowane są malutkie wyginane spineczki clip in. To wyginane metalowe grzebyki, które dzięki paskowi sylikonowemu ukrytemu pod ząbkami utrzymują się na nawet rzadkich i cienkich włosach. Pasemka do przedłużania są więc rodzajem spinek, które zakłada się rano, a zdejmuje wieczorem. Przypina się je poziomo między poprzecznymi przedziałkami na głowie przykrywając wierzchnią warstwę swoimi włosami. Tak przyczepione włosy są długie, gęste i przygotowane do wykonania upięć, warkoczy i koków.

Obszerna oferta pasemek do przedłużenia włosów

W sklepie Sagatia mamy pasemka do przedłużania włosów wykonane z syntetyków i z włosów ludzkich. Bogactwo wyboru kolorów, zwłaszcza włosów syntetycznych, sprawia, że prawie każda Pani może dopasować taki zestaw do swojego koloru włosów. Włosy te można poddawać modelowaniu lokówką, czy wygładzaniu prostownicą. To najwyższej klasy syntetyki, które nasze klientki bardzo często stosują do upięć fryzur ślubnych. Zwłaszcza, że cały zestaw pasemek do przedłużania włosów składa się zazwyczaj z 7 – 8 elementów i często klientki uznają, że włosów jest na tyle dużo, że zakładając taśmy można wykorzystać tylko połowę zestawu. Tym samym nasze użytkowanie tych fantastycznych włosów wydłuży się i zestaw będzie nas cieszył całymi miesiącami, nawet przy codziennym zakładaniu.

star star-empty