Peruki blond długie

Peruki blond długie spełnieniem marzeń o pięknych włosach

Odkąd sprzedajemy wysyłkowo, zawsze najchętniej oglądane i kupowane były modele w kolorach blond.Wynika to z częstego problemu – braku możliwości posiadania własnych włosów w jasnym kolorze o
długości poniżej łopatek. Już samo zapuszczenie włosów bywa problematyczne, a zbieg koloryzacji znacznie osłabia ich kondycję. Zwłaszcza w przypadku farbowania włosów na jasne odcienie blondów.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Dobór peruki blond długiej

Posiadanie peruki z długimi włosami w pięknym jasnym kolorze jest skrytym marzeniem wielu kobiet. Peruki blond długie są zawsze w perfekcyjnej kondycji, nie są przesuszone i na zawsze zachowują oczekiwany odcień.

Kolor peruki blond niezależnie od długości musi być przede wszystkim dopasowany do koloru cery i oprawy oczu. Dla jasnej i nieskazitelnej cery będzie odpowiedni każdy jasny odcień, cera naczynkowa,
bądź szarawa będzie korzystnie wyglądała w średnich tonacjach blondów – beżowych, miodowych i bursztynowych Po dopasowaniu koloru zostaje kwestia długości włosów. Tu należy wziąć pod uwagę
kilka aspektów: budowa sylwetki (smukła czy krępa), a także kształtu szyi (gruba i krótka, czy wąska i długa). Długie włosy zazwyczaj wysmuklają sylwetkę. Zupełnie odwrotny dają efekt jednak przy
grubszej szyi, a dodatkowo, gdy peruka posiada krótką prostą grzywkę, długie włosy będą wyglądały bardzo niekorzystnie. Fasonem i długością można nieco korygować niedoskonałości zarówno twarzy, jak i sylwetki. Wszelkiego rodzaju pazurki i asymetryczne cięcia są wskazane, gdy oczekujemy optycznego wydłużenia i wymodelowania linii.

Peruki długie blond na wyjątkowe okazje

Zarówno długie włosy, jak i kolor blond to typ fryzury najczęściej wybieranej na wyjątkowe okazje. Taka peruka odmłodzi optycznie, złagodzi rysy twarzy, ociepli wizerunek i zawsze jest symbolem seksapilu. Zabierz ja na randkę, przyjęcie, czy wyjątkowy event, gdzie zależy nam, by wyglądać wyjątkowo kobieco i pięknie.

Rated 5  on the scale 1 - 5  based on 6 customer reviews
  
Znalazłam w Sagatii piękne peruki blond. Długie włosy zawsze mi się marzyły, dlatego w końcu zdecydowałam się na perukę. Jestem naprawdę bardzo zadowolona :)
  
Kupiona przeze mnie peruka blond długa jest po prostu cudowna! Czuję się w niej bardzo pewnie i pięknie :) Chyba wyglądam nawet lepiej niż w moich naturalnych włosach.
  
Piękna jest kupiona u Was peruka blond. Długie włosy zawsze mi się marzyły, a zawsze miałam krótkie i słabe włosy. Teraz mogę pochwalić się piękną fryzurą. Tylko znajomi wiedzą, że nie są to moje prawdziwe włosy.
  
Znalazłam u Was naprawdę piękne peruki blond długie włosy. Wyglądają jak naturalne, a jakość odpowiada cenie. Peruka jest lśniąca i miękka w dotyku. Łatwo przygotować ją do noszenia.
  
Z podziwem patrzyłam na peruki długie. Włosy blond kojarzą mi się szczególnie dobrze, więc zdecydowałam się właśnie na taki produkt i wcale nie żałuję. Gdy tylko oszczędzę jeszcze jedną sumę - kupię drugą perukę, też w dłuższej wersji.
  
W moim przypadku peruka długa (blond odcień) dopasowała się idealnie do budowy mojej twarzy i całokształtu. Mam nadzieję, że z biegiem czasu również jakość będzie nienaganna, bo jak na razie przyznam, że jestem zachwycona.
star star-empty