Peruki blond z odrostami

Peruki blond z odrostami wciąż modne!

Niesłabnąca popularność peruk z odrostem wciąż zyskuje nowe zwolenniczki. Nie tylko dlatego, że ombre w formie odrostu cały czas jest modne, ale przede wszystkim dlatego, że naturalnie wyglądający odrost bardzo podnosi podobieństwo do naturalnych włosów. Peruki z odrostami początkowo były najbardziej popularne w kolorach rudych, dziś jednak to blondy królują w tym trendzie i w zasadzie każdy z nowych modeli ma w swojej kolekcji choć jedną taką koloryzację.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Jakość wykonania peruk blond z odrostami.

Jeszcze do niedawna propozycji blondów z odrostem było dosłownie kilka – był to kolor bardzo jasny oraz miodowo – beżowy. Dziś tych odcieni są dziesiątki. Od bardzo jasnych, przez słoneczne i złotawe po platynowe. Zmieniła się także technologia ich wykonania. Miejsce przedziałka na odroście jest ręcznie tkane, ze wstawką mono part. Tym samym naturalny efekt odrostu jest potęgowany realnie wyglądającym przedziałkiem, gdzie wydaje się, ze włosy wyrastają wprost ze skóry głowy.

Peruki blond z odrostami topem w nowościach

Wśród propozycji, jakie będą dostępne w najnowszych kolekcjach, w kolorach blond dominują peruki z odrostami. Są to odrosty nie zawsze bardzo ciemne i mocno kontrastowe. Obecnie topem są te z subtelniejszymi przejściami słowiańskich średnich blondów w jasne tonacje. Takie zestawienie bardzo ociepla i łagodzi rysy twarzy, nadając włosom naturalny słowiański styl.

star star-empty