Długie brązowe peruki

Długie brązowe peruki – włosy pełne klasy

Ulubionym kolorem brązu wielu klientów naszego sklepu jest ciemny, chłodny brąz (4), ciepły czekoladowy brąz (6), lub połączenie obu tych kolorów (4/6). Wybierane są w zależności od karnacji. Jedno jest pewne – każda długa peruka w tych kolorach, niezależnie od fasonu wygląda klasycznie i elegancko. Zależnie od temperamentu i kształtu twarzy mamy do dyspozycji gładkie i lśniące tafle włosów modeli Susann, Sylwii, czy subtelnej Tess, lub pofalowane, czy poskręcane włosy modeli Aschly, Fergi, czy Seleny. Wybór jest duży i zróżnicowany pod względem ceny, stylu i sposobu wykonania.

 

Wybierz model, a następnie kolor, który Ci będzie odpowiadał

Długie brązowe peruki niezmiennie modne!

Dziewczyny lubią brąz – jak śpiewa Ryszard Rynkowski. Odnosi się to nie tylko do letniej opalenizny, jak w tekście piosenki, ale i do włosów, które przy tej opaleniźnie wspaniale się prezentują. Moda na brązowe włosy wciąż powraca, w różnych sezonach. Raz króluje jesienią, innym razem latem, czy na wiosnę. Zmieniają się tylko trendy koloryzacji – od jednolitej klasyki kawy, czy czekolady przez odcienie mahoniu, miedzi, rubinowe czerwienie, po ciepłe karmelowe, czy orzechowe tonacje. W różnych sezonach pojawiają się także wersje z pasemkami, refleksy, ombre, czy baleyage. Moda nie lubi nudy, stąd brąz ma za sobą wiele odsłon w stylizacjach ostatnich kilku sezonów.

Zasady doboru długich brązowych peruk

W długich brązowych włosach najkorzystniej będą wyglądały osoby o szczupłej lub owalnej twarzy. Jeżeli czoło jest wysokie – można pozwolić sobie na model z grzywką (Tatiana, Sylwia, lub Susann). Przy pełniejszych rysach twarzy warto zdecydować się na jaśniejszą tonację brązu, może z jakąś domieszką refleksów, ombre, lub pasemek i koniecznie półdługą, skośną grzywką. Falowane włosy lub typowe loki są najbardziej odpowiednie dla pań o owalnej, lub pociągłej twarzy, ale o łagodnych rysach.

star star-empty