Dlaczego peruki od Sagatii są takie tanie?

 

Bardzo często spotykamy się z pozytywną reakcją Klientów na ceny naszych peruk. Z radością musimy przyznać, że faktycznie, nie są one wysokie. W naszym sklepie znajduje się oferta produktów o różnym zakresie cenowym. Warto pamiętać, że droższa peruka nie oznacza tego, że jest ona lepsza. Na wytrzymałość produktu wpływa wiele czynników i nie zawsze kryją się za tym koszty producenta lub sprzedawcy. Co więcej, jako doświadczeni sprzedawcy i miłośnicy peruk, wiemy, że najważniejsze, by fason był odpowiednio dobrany do użytkownika, a nie drogi. W tym wpisie chcemy przybliżyć Państwu, co wpływa na ceny peruk i dlaczego nie staramy się ich podwyższać.

Zalety sklepu internetowego

Osoby, które kupują peruki od wielu lat, zapewne pamiętają, że jeszcze dziesięć lat temu były one kilkakrotnie droższe. Dziś, w dobie sklepów internetowych, rynek totalnie się zmienił. Przede wszystkim mamy do czynienia z większą ilością konkurencji, co pozytywnie wpływa na jakość oraz ceny produktów. Drugą kwestią jest brak konieczności posiadania sklepu stacjonarnego. Z tego względu Sagatia nie ponosi kosztów związanych z lokalem, magazynem, zatowarowaniem oraz wyposażeniem, które znacznie podwyższają ceny produktów. Sagatia jest sklepem prowadzonym przez rodzinę, dlatego nasze podejście jest zaangażowane i bezkonkurencyjne. Nie zatrudniamy modelek do fotografii, a mimo to zawsze staramy się by zdjęcia naszych peruk oddawały ich realny wygląd i kolor. Co więcej, powyżej zakupu o wartości 80 złotych oferujemy darmową wysyłkę.

Brak refundacji NFZ

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że refundacja NFZ znacznie podwyższa koszty peruk. Nasze produkty nie posiadają atestów PZH, co podwyższyłoby cenę wszystkich modeli. Oczywiście w żadnym wypadu nie wpływa to na jakość peruk, a sprawia, że są dostępne dla wszystkich.

Dlaczego niektóre peruki są drogie?

Z całą pewnością można stwierdzić, że peruki są towarem niszowym. Właśnie z tego powodu wielu sprzedawców uważa, że można oferować je w wysokiej cenie. Załoga Sagatii jest odmiennego zdania – chcemy, by peruki były dostępne dla każdego, niezależnie od stopnia zamożności. Na wysoką cenę wpływa również włos użyty w peruce oraz rodzaj wykonania (np. ręczne). Peruki z włosów naturalnych są droższe od tych syntetycznych. Nie zawsze jednak modele naturalne spełnią oczekiwania Klientów.

Tanie peruki godne polecenia

Tanimi modelami, które poleca Sagatia są między innymi Emilia, Barbara, Kinga oraz Sylwia. Emilia to półdługa symetryczna fryzura o wyrównanej linii brzegowej. Włosy sięgają ramion i są lekko podwinięte pod spód. Peruka ma równą grzywkę oraz przedziałek zaczesany w zygzak. Barbara to niezwykle kobiecy fason z prostymi włosami, lekko wymodelowanymi końcówkami. Włosy sięgają za ramiona. Kinga spodoba się osobom, które lubią lekkie i krótkie uczesania. Są to zwiewne, delikatne, postrzępione na całej długości włosy. Miłośnikom długich fryzur polecamy Sylwię – idealnie proste, przepięknie wyglądające włosy z grzywką. Peruki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami na naszej stronie.

kolor: 131kolor: 4/6Kolor: Dark Blode

 

star star-empty