Treski dla osób o rzadkich włosach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety nie wszystkich natura obdarzyła pięknymi, gęstymi włosami. Dlatego dla osób, które chciałyby, żeby ich fryzury prezentowały się efektowniej, Sagatia ma fantastyczną propozycję. Proponujemy Państwu dopinki na małych spinkach, a także treski dedykowane osobom mającym rzadkie włosy. Wspomniane akcesoria z pewnością zainteresują również osoby, które cierpią na łysienie lub inne schorzenia, które nie pozwalają cieszyć się z pięknych włosów o zdrowym wyglądzie.

Dopinki na małych spinkach od Sagatii

Osoby, które mają rzadkie włosy, nie powinny wybierać peruk, dopinek czy tresek, które mogą obciążać ich cebulki. Z myślą o bardzo wrażliwej budowie włosa, sprowadziliśmy dla Państwa specjalne dopinki. Posiadają one konstrukcję, która nie obciąża słabych włosów i dzięki temu nie wpływa na nie negatywnie. Przykładami takich dopinek są treski NINA1 oraz NINA2. Pierwsza z nich to mała treska, która dedykowana jest właśnie osobom o krótkich, słabych włosach. Wykonana została na bazie niewielkiej spinki – kraba o długości 6 centymetrów ukrytego pod włosami. Zapewniamy, że dopinka jest bardzo lekka, dlatego noszenie jej jest wygodne i komfortowe, nawet przy rzadkich włosach. Fason ten ma proste, delikatnie pocieniowane włosy, które podwinięte są pod spód. Ich długość wynosi około 17-18 centymetrów. Z wyglądu włosy są półmatowe i przyjemne w dotyku. Drugi model ma podobne właściwości i własności, z tym że są to bardziej „falowane” włosy. Cena tych tresek jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto spróbować i przekonać się, że nasza fryzura może wreszcie wyglądać tak, jak tego chcemy.

Treski dla włosów z delikatnymi cebulkami

Kolejnym produktem dedykowanym osobom, które mają rzadkie włosy to NICOLE i MICHELE. Treski te wykonane zostały z wysokiej jakości włosów syntetycznych, które są bardzo gładkie, zwiewne i mięciutkie. Wyglądają jak naturalne, zdrowe włosy. Ich ogromną zaletą jest to, że są odporne na wysokie temperatury – aż do 230 stopni Celsjusza. Dzięki temu można na nich stosować lokówki, suszarki, gofrownice, a także prostownice. Taką treskę można układać w dowolny sposób, dostosowując ją do okazji i upodobań. Treska PONY TAIL jest cienka i bardzo prosto się ją zakłada, zwłaszcza na gumkę. Z całą pewnością nie obciąża włosów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób treska ta jest zbudowana i jakie posiada mocowanie. Kolejnym produktem, który polecamy dla włosów z delikatnymi cebulkami to gumka POLA. Oplątuje się ją wokół zwykłej gumki, a następnie dwu, lub trzykrotnie podpina wsuwkami.

Od lewej – Michele, Pony Tail, Pola

Idealnie proste włosy

Osoby, które uwielbiają perfekcyjnie proste włosy, powinny zainteresować się treską z serii Nicole i Michele. Ich budowa również umożliwia mocowanie do rzadkich włosów o wrażliwych cebulkach. Charakteryzują się niewielką wagą i ciekawym rozwiązaniem mocowania – jest to siateczka ze ściągaczem z gumek plus dwa grzebyki. Treski nie odstają od głowy i dają bardzo atrakcyjny efekt. Prawidłowo założone nie powinny spaść nawet podczas zwariowanej zabawy. Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty