Dlaczego treski są wciąż tak popularne?

Jeżeli należysz do osób, których natura nie obdarzyła gęstymi włosami lub chciałabyś mieć nieco dłuższe – koniecznie spróbuj tresek. Dzięki nim w prosty sposób można „zagęścić”, ale także przedłużyć swoje włosy. Treski, inaczej zwane dopinkami, dostępne są w różnych długościach – niektóre mają gumki, inne spinki. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda fryzura będzie wyglądała obficie i przede wszystkim naturalnie.

Peruki treski dopinki od Sagatii

Treska, która cieszy się największą popularnością wśród naszych Klientek to Nelly. Dostępna jest w różnych kolorach, a więc z pewnością każdemu uda się dopasować ją do swoich naturalnych włosów. Nelly została wykonana na bazie spinki typu „krab”, którego długość wynosi około 10 centymetrów. Włosy z treski zamocowane są na trzech drutach, które można wyginać w dowolną stronę. Dzięki temu treskę można dostosować do własnych potrzeb, kreując najlepszą wersję fryzury. Dzięki tresce tego typu fryzura będzie puszysta i lekko stercząca. Treska to fantastyczny pomysł na ciekawą fryzurę, którą możemy zrobić dosłownie w kilka sekund. Jej cena mieści się w okolicach 40 złotych, dlatego warto spróbować.

Długie treski, które sprawią, że Twoja fryzura będzie piękna

Jeśli chodzi o długie treski, to absolutnym bestsellerem jest model Sonia. Nic dziwnego – to piękne, długie włosy z elastycznym mocowaniem na klasycznym krabie. Włosy tej treski są syntetyczne, dzięki czemu są proste i wygodne w codziennym układaniu. Sonia to przepiękna kaskada loków, które są pocieniowane na całej jej długości, która wynosi aż 50 centymetrów (w stanie skręconym). Taka treska z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich Pań, które od wielu lat marzą o długich, pięknych włosach. Treska świetnie sprawdza się zarówno w codziennym użytku, jak i podczas specjalnych okazji. Równie ciekawą propozycją z długich tresek jest seria Alisa. Występuje w 4 długościach. Można ją zaliczyć do najbardziej efektownej, gdyż jest bardzo gęsta i dwustronna. Najdłuższa, Alisa+20 sięga aż 78 centymetrów. Model ten dedykowany jest Paniom, które szukają naprawdę wyjątkowej fryzury. Alisę można przypiąć w postaci prostego ogonka z podwiniętymi końcówkami, a także w wariancie odwróconym z wywiniętymi, pocieniowanymi końcówkami. W opcji drugiej włosy wyglądają na gęstsze i dłuższe. Zarówno model Alisa, jak i Sonia dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.

Treski na specjalne okazje

Nasze treski noszone są nie tylko na co dzień, ale również podczas specjalnych okazji. Różnego rodzaju dopinki świetnie sprawdzają się podczas wesel, wieczorów panieńskich, występów artystycznych lub innych okazji, które wymagają szczególnie dobrej prezencji. Z naszego sklepu korzystają różne gwiazdy, np. Modelinka, którą możecie spotkać na koncertach Disco Polo i Dance. To dowód na to, że nasze produkty towarzyszą znanym osobom w różnych okazjach, ale też dobrze sprawdzają się podczas intensywnych występów. Przykładem bardzo ciekawej dopinki może być Konstancja, która cieszy się sporą popularnością wśród naszych Klientek. Jej włosy są niezwykle miękkie i sprężyste, a ich długość wynosi około 78-80 centymetrów. Dzięki mocowaniu typu krab treskę można założyć na koczek ze swoich włosów, a także użyć dodatkowych grzebyczków i gumek ze stoperem.

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części  lub całości.

star star-empty