Jakie akcesoria kosmetyczne znajdziecie w Sagatii?

Osoby, które postanowiły kupić swoją pierwszą perukę lub pasma do przedłużania włosów, z pewnością planują również zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria kosmetyczne, pytanie brzmi, jakie? Które akcesoria sprawią, że noszenie peruki będzie łatwiejsze? Właśnie w tym wpisie zaprezentujemy Państwu pięć produktów, które pomogą w utrzymaniu dobrego stanu wymarzonej fryzury przez długi czas.

Krok pierwszy: zakładanie peruki

Pierwszy produkt, który Państwu polecamy, wykonany został z myślą o tym, aby peruka wyglądała jak najbardziej naturalnie. Jest to tak zwany CAP pod perukę, który umożliwia dokładne ukrycie własnych włosów pod peruką. CAP to nic innego jak wygodna, elastyczna siateczka w uniwersalnym rozmiarze. Istnienie tego produktu nie oznacza, że wszyscy muszą go zakładać, aby zapewnić dobry wygląd peruki. CAP przeznaczony jest dla osób, których włosy są wyjątkowo trudne, w tym na przykład bardzo gęste, długie lub kręcone. Produkt ten jest prosty i wygodny w użytkowaniu.

Kolor: ciemny beż

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok drugi: wygoda i elegancki wygląd

Wielu naszych Klientów pyta się o kosmetyki, które sprawią, że ich włosy nie będą się „elektryzowały”. Ten nieprzyjemny efekt występuje podczas kontaktu włosów, chociażby z tapicerką samochodową, podczas czesania lub ocierania się o tkaniny, z których wykonane są nasze ubrania. Osobom, które posiadają peruki z włosów syntetycznych polecamy płyn antyelektrostatyczny. Mimo że jest on szerokiego zastosowania (używa się go również w przypadku tkanin, ubrań, firanek, wykładzin), świetnie sprawdza się właśnie podczas noszenia peruk. Dzięki niemu włosy zawsze wyglądają świeżo i schludnie.

Krok trzeci: czesanie peruki

Aby utrzymać fryzurę w jak najlepszej kondycji i jednocześnie sprawić, by prezentowała się efektowniej, warto zainwestować w odpowiednie akcesoria do czesania. Warto wybrać taki grzebień czy szczotkę, które będą minimalizowały wspomniany wcześniej efekt „elektryzowania się” włosów. Przykładem może być duży grzebień wykonany z kauczuku, który ma rzadkie „ząbki” i zaokrąglone końce. Dedykowany jest zarówno włosom syntetycznym, jak i naturalnym, a także mokrym włosom zaraz po kąpieli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krok czwarty: upinanie włosów

Maleńkie spinki clip-in są pomocne przy dodatkowym zabezpieczaniu peruk. Dzięki nim osoby, które poddają w wątpliwość utrzymanie się peruki, zwłaszcza podczas zwiększonej aktywności fizycznej, mają poczucie większego poczucia bezpieczeństwa, że peruka nie zsunie się w głowy. Dzięki nim można również podpinać loki przy układaniu koczków. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału, dlatego charakteryzują się niezawodnością w przypadku tresek i pasm do przedłużania i zagęszczania włosów. Długość tejże spinki wynosi 3 centymetry. W naszym sklepie znajdą Państwo trzy kolory spinki – czarny, brązowy oraz ecru.

Krok czwarty: przechowywanie peruki

W ofercie sklepu dostępne są statywy do peruk ułatwiające ich przechowywanie w garderobie. Statyw nie deformuje peruki, jest łatwy w montażu, rozkładany na 3 elementy. Statyw jest również niezwykle pomocny podczas odświeżania peruki. Jeśli zdecydujecie się Państwo na umycie włosów niezwykle ważną kwestią jest ich naturalne suszenie. Rozłożenie peruki na ergonomicznym kształcie statywu na pewno nie przyczyni się do zdefasonowania fryzury, ani wypchania się bazy peruki.

Jesteśmy przekonani, że z tymi produktami, korzystanie z naszych wyrobów będzie bezpieczne, wygodne i przyjemne. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty