Jakie peruki dla dzieci oferuje Sagatia?

 

Sagatia nieustannie pracuje nad swoim asortymentem, aby był jak najbardziej zadowalający. Z tego właśnie względu postanowiliśmy wprowadzić zupełnie nowe produkty, którymi są peruki dziecięce. Aktualnie w naszym sklepie znajdziecie Państwo dwa fasony peruk dziecięcych Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

Krótka i przewiewna Tosia

Pierwszym nowym modelem peruki dziecięcej jest Tosia. Wykonana została na bazie ręcznie tkanej siateczki typu mono top. Gwarantuje ona komfort i wygodę noszenia, w żaden sposób nie narażając skóry na podrażnienia. Tosia to lekka, zwiewna i postrzępiona fryzurka z delikatną grzywką. Długość włosów wynosi około 27-30 centymetrów. Peruka posiada regulację obwodu głowy za pomocą paseczków wykończonych specjalnym rzepem. Fason ten nie ma wyraźnego przedziałka. Tosia wykonana została z niezwykle lekkich włosów, zwanych HB i przeznaczona jest dla dzieci. Model dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.

kolor: 124T613

Peruki z długimi włosami i grzywką

Dla osób, które pragną nieco dłuższych włosów, mamy coś naprawdę wyjątkowego – peruka Amelka to niezwykle urokliwa fryzura, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym młodym dziewczynkom. Podobnie jak wcześniej opisana Tosia, peruka ta również posiada ręcznie wykonaną siateczkę mono top. Fryzurka to charakterystyczny „wydłużony paź” z rzadką grzywką. Jej włosy zostały wykonane z niezwykle wytrzymałego kanekalonu. Obwód głowy tego modelu wynosi około 48 centymetrów (+/- 2 centymetry).

kolor: 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peruki da nieco starszych dzieci

Modelem wartym uwagi przy wyborze małej peruki  jest fason York. Jest  syntetyczna, wykonana tak jak dwie pozostałe, z włosów HB. Peruka charakteryzuje się tym, że jest płytka, dlatego polecamy ją osobom o drobnej budowie i małym obwodzie głowy, lub właśnie nieco starszym dzieciom. Fryzura posiada lekką i nieco zmierzwioną grzywkę, która jest delikatnie postrzępiona. Tył i bok fryzury są rozproszone, tworząc tak zwany „artystyczny nieład”. Włosy, z których został wykonany ten fason są lekkie i przewiewne, co gwarantuje swobodę i komfort noszenia. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób wrażliwych, w cieplejsze pory roku, a także na głowach wymagających użytkowników, jakimi są dziećmi. Peruka York została wykonana w 100% maszynowo i nie posiada wyraźnie odznaczającego się przedziałka. Model dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty