Kto kupuje peruki?

 

Wiele osób uważa, że temat peruk i dopinanych włosów to nie jest dobry interes – bo kto kupuje peruki? To dobre na karnawał, a co z resztą roku? Wiele osób wróżyło nam szybki upadek, a oto my, od ponad 10 lat na rynku i ciągle rozwijający się sklep. 

Tak naprawdę jest wiele, wiele powodów do kupienia peruki. Tak samo jest wiele różnych osób, które kupują peruki. Postanowiliśmy w tym poście wymienić najpopularniejsze powody, dla których ludzie decydują się na zakup sztucznych włosów.
Pierwszy powód, który w myśleniu ludzi jest najpopularniejszy, to różnorakie choroby, które powodują utratę własnych włosów, a także leczenie chemioterapią. Peruki dają takim osobom szansę na lepsze postrzeganie samego siebie, a także na poprawienie pewności siebie.

kolor: Dark Blonde

Na zdjęciach od lewej: Małgorzata, Ruta i Sabrina

Innym powodem są rzadkie, bardzo niesforne, zniszczone lub źle ścięte włosy. Czasami peruka jest przejściowa, do czasu, aż naturalne włosy nie powrócą do dawnej kondycji lub długości. W przypadku rzadkich i niesfornych włosów peruki często bywają wybawieniem z codziennej, długiej walki z włosami.

kolor: 27AT27Ckolor: 51

Od lewej: Jasmie, Iga i Janina

Peruki kupują także osoby publiczne, które muszą lub chcą często zmieniać swój wizerunek. W tym przypadku sztuczne włosy sprawdzają się dużo lepiej niż ciągłe męczenie zabiegami naturalnych włosów. Niekiedy są również potrzebne do samych sesji zdjęciowych.

 

Bardzo częstymi klientami są również teatry. Wymagające charakteryzacje nie potrzebują jedynie makijażu, ale i włosów pasujących do postaci. Peruki świetnie sprawdzają się w tej kwestii, toteż teatry często składają u nas zamówienia.

kolor: 1kolor: 613/24B

Od lewej: Olimpia, Aschly, Tess

Czasami kobiety chcą coś zmienić, zaskoczyć innych, na ważny dzień, taki jak np. ślub. Aby drastycznie nie zmieniać wizerunku na stałe, decydują się na perukę. Poza takimi okazjami jest oczywiście wyżej wspomniany karnawał, gdzie sprzedaż peruk jest nieco większa.
Jednym z powodów, często nierozumianym przez innych, jest też po prostu wygoda i chęć noszenia peruki. Mamy wiele klientek, które kupują, bo po prostu lubią w nich chodzić.

kolor: 51/44/34

Od lewej: Evita, Sabrina, Jasmie

Powodów jest wiele – czasami ciekawość, czasami ważny dzień, a czasami po prostu konieczność. Bez względu na powód, sklep Sagatia z pewnością pomoże Państwu w dobrze „tej idealnej”.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty