Które produkty polecamy na Sylwestra?

Listopad to miesiąc, w którym zaczynamy planować sposób, w jaki pragniemy spędzić Sylwestra. Bardzo często wiąże się z nim potrzeba wykreowania odpowiedniego stroju, a także fryzury. Nawet jeżeli nie wybieramy się na wielką imprezę, warto przemyśleć sposób, w jaki wykreować naszą osobę poprzez fryzurę. Sylwester to także świetna okazja, by zrobić coś zwariowanego, dlatego zaprezentujemy Państwu fryzury, które z pewnością wyróżnią się spośród innych, codziennych upięć.

Kobiecość i elegancja

Jeżeli należycie Państwo do osób, które od zawsze marzyły o pięknych i długich włosach, to z pewnością zainteresują Państwa modele Stella oraz Sonia Fryzury te to treski z przepięknymi, kręconymi włosami. Obie wykonane z kanekalonu. Mocowanie odbywa się sprawnie i wygodnie przy pomocy spinki typu „krab”. Treska Sonia z niebanalną kaskadą loków o długości aż 50 centymetrów – na zdjęciu poniżej prezentowana przez wokalistkę Disco Polo – Modelinkę. Treski dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Treska Sonia – zdjęcie udostępnione za zgodą artystki

Warto wspomnieć, że najbardziej popularnym produktem na tego typu okazje są pasma do przedłużania włosów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych modeli.

Gustowne upięcie zawsze w modzie

W ofercie sklepu Sagatia znajdą Państwo również treski, które świetnie nadają się do eleganckiego i zarazem oryginalnego upięcia. Przykładem takiej peruki może być treska Bianka, która świetnie sprawdzi się upięta w koczek. Do upięć polecamy nasze ozdobne wsuwki, które oprócz funkcji praktycznej, są niezwykle estetyczne. Tego typu dodatki z pewnością sprawią, że nasza fryzura będzie niepowtarzalna.

Zmysłowe czerwienie

Impreza Sylwestrowa to świetna okazja do tego, by nieco poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Wiele osób marzy o mocnych czerwieniach – peruka będzie idealna, aby sprawdzić, jak poczujemy się w tego typu kreacji. Sporym powodzeniem cieszą się fryzury w kolorze czerwono-fioletowym, zwanym sunper chunk. Innym przykładem podobnej tonacji, są fryzury w kolorach czerwonych – zarówno miedzianych, wiśniowych, ceglastych, jak i wpadających w brązy. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele różnych kolorów, a także wariantów długości i stylizacji.

Peruka Anastasia kolor Sunper Chunk

Szalone kreacje

Wiele osób decyduje się na zabawne peruki, które nadadzą się praktycznie na każdą imprezę. Pod względem jakości peruki te nie odbiegają od innych peruk syntetycznych, a więc mają Państwo pewność, że można je będzie wykorzystać również podczas innych imprez. Przykładem takiej zwariowanej peruki jest peruka LOKA dostępna w różnych odcieniach, która wykonana została z bardzo wytrzymałych włosów syntetycznych. Jest to profesjonalnie zrobiona fryzura z bardzo miękkimi i przyjemnymi włosami, które szukają krótkich fryzurek polecamy perukę Kamilla. Są to włosy z fasonem „jeżyka”, które „fikuśnie” sterczą do góry, natomiast włosy znajdujące się z boku i tyłu, gładko przylegają do głowy. W naszej ofercie znają Państwo również peruki dla dzieci. Bardzo dobrą jakościowo peruką, która została wykonana ręcznie, jest peruka Amelka. Jej włosy są niezwykle delikatne i miłe w dotyku.

Peruka Loka

kolor: 2TTD BLUE

Peruka Kamilla kolor 2TTD Blue

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

 

star star-empty