Peruka – dlaczego warto ją mieć?

Decydując się na zakup peruki, bardzo często pragniemy jakiejś odmiany. Zdarza się nawet, że nowa fryzura to pierwszy krok do podjęcia ważnych decyzji życiowych. Znasz już nasze motto? Brzmi następująco: „Kiedy kobieta zmienia kolor włosów to znak, że zaczyna się dla niej nowa epoka” – z pewnością wiele z nas może się z tym utożsamić! Jest cała masa powodów, dla których warto mieć perukę – możliwość powrotu do naturalnych włosów, posiadanie kilku fryzur i stylizacji na raz, sprawdzenie fryzury przed trwałą zmianą, a także zminimalizowanie efektów chemioterapii. Jedno jest pewne – to wspaniała możliwość, dzięki której poznasz nową odsłonę siebie.

Peruka z naturalnych włosów

Niektórzy uważają, że peruka z naturalnych włosów jest lepsza, gdyż bardziej przypomina prawdziwe włosy. Jest to prawda, ale stanowi to jej wadę. Modele wykonane z naturalnych włosów wymagają więcej zabiegów związanych z układaniem, dokładnie tak jak w przypadku normalnych włosów. Ponadto warto pamiętać, że kolor peruk naturalnych jest uzyskiwany sztucznie. Podobnie jak w przypadku włosów rosnących na głowie, wszelkie zabiegi chemiczne jak farbowanie, z czasem tracą na swej intensywności. Dlatego szczególnie polecamy Państwu peruki syntetyczne, które są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu. Są cały czas „gotowe” do założenia, a ich cena jest o wiele niższa. Dzięki temu możemy wybrać kilka peruk i zmieniać je w zależności od okazji.

kolor: 4/6

Peruka Dagmara i Elaine

Peruka wady i zalety

Jakie są wady peruk? Jest jedna, o której należy pamiętać. W upalne lata peruki wymagają zwiększonej pielęgnacji. Warto odpowiednio je nawilżyć, by zachowały swoją formę, ale przede wszystkim częściej odświeżyć. Dodatkowo, jeżeli posiadamy długą perukę z gęstymi włosami, może nam być w niej nieco gorąco. Warto wtedy zastanowić się nad wersją krótką, która będzie idealna na lato. Zalet posiadania peruk jest naprawdę wiele. Przede wszystkim umożliwiają one szybką zmianę. Są również bardzo wygodne w użytkowaniu – jeżeli nie masz czasu na ułożenie odpowiedniej fryzury, wystarczy sięgnąć po perukę. To świetne rozwiązanie również dla osób, które nie przepadają za swoimi włosami, gdyż na przykład są bardzo rzadkie. Peruki są idealne, by tuszować wszelkie niedoskonałości – na przykład łysienie lub zakola. Peruki to fantastyczny pomysł na nową stylizację na imprezę. Jeśli należysz do odważnych osób, które lubią „zaszaleć” – koniecznie spróbuj peruk! Pomyśl o tym, jak zupełnie nową fryzurą zaskoczysz swoich przyjaciół.

Peruki – jakie mają ceny?

Zapewne wiele z Was zadaje sobie pytanie: peruka cena – czy jest ona wysoka? Czy mnie na nią stać? Cena peruki zależy od tego, czy wykonana została ręcznie, czy maszynowo, z włosów naturalnych, czy z syntetycznych oraz od jej fasonu. Peruki krótkie kosztują około stu złotych, natomiast długie około trzystu złotych. Większość osób jest zaskoczona niską ceną za tego tupu produktu. Oczywiście w naszej ofercie znajdą Państwo i takie modele, których cena może przekroczyć nawet 500, czy 700 złotych, ale jest to związane z rodzajem materiału i formą wykonania peruki. Warto także zajrzeć na naszą stronę internetową do zakładki „wyprzedaż” i zamówić perukę za mniej niż 50 złotych. To dobra szansa, by rozpocząć swoją przygodę z perukami.

Kolor: 33A

Peruka z wyprzedaż y- Linda

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

 

star star-empty