Peruka na imprezę

 

Większość naszych Klientek poszukuje peruk, które będą używane na co dzień. Zdarza się jednak tak, że Panie szukają czegoś bardziej zwariowanego – jest to na przykład peruka na imprezę. W ofercie sklepu Sagatia znajdziecie Państwo 47 peruk imprezowych dedykowanych osobom w różnym wieku i o różnej płci. Taki gadżet to dobry pomysł na urozmaicenie przyjęcia urządzanego w domu albo imprezy urodzinowej naszego dziecka. Peruki imprezowe od Sagatii są często wybierane na wieczory panieńskie i imprezy z okazji osiemnastych urodzin.

Co oferuje Sagatia?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo peruki z serii Cleopatra dostępne w różnych kolorach – rudym, zielonym, blond, niebieskim, fioletowym, a także wielobarwnym. Peruka na imprezę, którą polecamy szczególnie to Cleopatra 32BR z modnym efektem ombre. To klasyczna, półdługa fryzura Kleopatry mająca równe włosy do połowy szyi i obfitą grzywkę. Ta peruka jest bardzo uniwersalna – świetnie sprawdzi się na weekendowe wyjście do klubu. Bardziej zwariowaną wersją jest mix wielobarwny, który można założyć na przykład na wieczór panieński. Jest to wysokiej jakości peruka, której spód utkany jest z elastycznej siateczki i posiada wygodną regulację obwodu głowy. Jej włosy są naprawdę miłe w dotyku i zostały wykonane z małych paseczków folii w błyszczących odcieniach.

kolor: 32BR

 

Szaleństwo dla dzieciaków

Prawdziwym hitem są peruki afro dla dzieci. Sagatia proponuje 5 kolorów – żółtą, zieloną, fioletową, czerwoną i czarną. Posiadają uniwersalny rozmiar. Z pewnością będą wspaniałym gadżetem na imprezy urodzinowe lub jako prezent na dzień dziecka. Dla dziewczynek mamy coś szczególnego i jednocześnie lepszego jakościowo – stylizację na Marilyn Monroe. Włosy tej peruki zrobiono z wysokiej jakości kanekalonu, można jej używać do codziennego noszenia. Są naprawdę miłe w dotyku. Peruka na imprezę Marilyn ma mały przedziałek z lateksową wstawką.

Impreza w dobrym guście

Polecamy Państwa uwadze trzy peruki, które świetnie sprawdzą się podczas imprezy. Pierwszą z nich jest peruka Anastasia w kolorze purpurowo-fioletowym, która dostępna jest w różnych długościach. Między innymi jest to długa peruka syntetyczna o delikatnym połysku (w żadnym razie szklistym) z półdługą grzywką zaczesaną na prawą stronę. Drugim przykładem peruki na imprezę jest czerwona Rachel. Jest to peruka syntetyczna o odważnym, czerwonym kolorze. Produkt ten charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością, dlatego można używać go na co dzień. Klientki bardzo często kupują treski, które świetnie sprawdzają się właśnie podczas imprez. Przykładem może być treska Teresa, która mocowana jest na spince krabie, zamaskowanej pod włosami. Ma proste, długie czarne włosy z błękitnymi pasemkami, a jej końcówki są lekko podwinięte pod spód. Długość wynosi około 27 centymetrów. Dopinki z włosów są niezwykle popularne, gdyż w prosty sposób umożliwiają zmianę stylizacji.

 

kolor: Sunper Chunkkolor: RED

Od lewej: Anastasia, Rachel i treska Teresa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peruka Loka

SAGATIA – peruki imprezowe

 

 

Wszelkie prawa do grafik i opisu- zastrzeżone. Zakaz kopiowania całości lub fragmentów.

star star-empty