Peruka z siateczką Lace Front, co to takiego i dlaczego warto spróbować?

Wiele osób pyta nas, które peruki są najlepsze jakościowo. Jeżeli śledzicie nasz blog albo fanpage na Faceboku, dobrze wiecie, że cena peruki nie zawsze świadczy o jej jakości. Dobra peruka to taka, która będzie się pięknie prezentować, ale także zaspokoi potrzeby jej użytkownika. Mówiąc prosto, peruka powinna być wygodna i spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Nie zawsze są to włosy naturalne, które kosztują bardzo dużo. Z tego typu produktów, polecamy Państwu nowoczesne peruki z siateczką Lace Front, która nawet nas zaskoczyła swoją innowacyjną budową.

Jak jest zbudowana siateczka Lace Front?

Siateczka Lace Front to rodzaj wykończenia peruki. Jest to delikatna siateczka znajdująca się z przodu (nad czołem) peruki z ręcznie tkanymi włosami. Niektóre z peruk z takim wykończeniem mają maleńki przedziałek z cienką wstawką wykonaną z wygodnego lateksu. Siateczkę Lace Front można w prosty sposób przykryć makijażem – świetnie nada się do tego podkład, którego używamy na co dzień. Innym rozwiązaniem jest wycięcie jej przy linii brzegowe włosów, ale większość osób pozostawia ją na swoim miejscu. Największym atutem tej siateczki jest to, że dzięki niej zaciera się granica czoła i miejsca, w którym zaczynają się włosy. To kolejny element, który sprawia, że Twoje włosy wyglądają naturalnie.

Peruka Abigeil

Przykład krótkiej fryzurki z siateczką Lace Front

Jeżeli należysz do osób, które preferują krótkie uczesania, polecamy Ci perukę Gracja. Model ten należy do naszych nowości. Jej włosy są niezwykle miękkie i delikatne. Długość fryzury wynosi około 33 centymetry. Obwód głowy tego modelu można sprawnie regulować dzięki paseczkom, które są zakończone dwoma haczykami. Peruka posiada wewnątrz 3 grzebyki, które zapewnią stabilizację włosów na głowie. Włosy wykonane zostały z bardzo wytrzymałego materiału, jakim jest kanekalon. Peruka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Długie loki z siateczką

Dla osób, które preferują dłuższe kręcone włosy, mamy również modele z omawianą siateczką. Polecamy Państwa uwadze perukę Isabella, z wysokiej jakości włosów syntetycznych. W dotyku są bardzo przyjemne, dlatego przypominają naturalne, zdrowe i zadbane ludzkie włosy. Isabella to długa fryzura z grubymi lokami, które skręcone są od samej nasady peruki. Włosy tworzą kaskadę swobodnie opadających fal – są naprawdę sprężyste. Przedziałek ma cieniutką wstawkę lateksową, dzięki czemu wygląda niezwykle naturalnie. Spód peruki jest wyjątkowo elastyczny, dzięki czemu peruka idealnie przylega do włosów. Oczywiście, jeżeli ktokolwiek z Państwa będzie odczuwał jakikolwiek dyskomfort związany z noszeniem siateczki Lace Front, w bardzo prosty sposób można ją wyciąć. Jednak większość Klientów pozostawia ją na miejscu, ciesząc się wyjątkowym komfortem peruki.

kolor: R21T

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne modele z siateczką Lace Front (między innymi peruka Selena, Paulina oraz Karolina – zapraszamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej).

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

star star-empty